Spor yapmayi bu kadar sevcegimi hayatta dusunmezdim?

Arkadaslar icimde hep bir spor yapma istegi var. Surekli sebze yemek istiyorum. Spor yapsam butun gun yaparim heralde. Sabah yuruyuse gittim. Oglen evde 1 saat kondisyon aletine bindim. Simdi yine yarim saat kondisyon aletine binicem. Spor yapmayi cok seviyorum. Zaten 8 kilo felan vermem lazim. Boyle devam edersem veririm kisa zaman icinde degil mi baska onerebilcegniz seyler var mi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• spor güzeldir ama düzenli olarak yap. durup dururken birden spor yapma. Kendine güzel bir program oluştur ve programlı çalış. bu arada bende senin erkek versiyonunum, spor resmen yaşam biçimim.

0|0
    0|0
    • Oyle yapiyorum. Ygs lys ye hazirlaniyorum. Haftanin dort gunu dersanedeyim. Kalan uc gunu sabahlari yuruyuse gidiyorum evde oldugum zamanlarda kondisyon aletine biniyorum. Yediklerime dikkat ederim ama sabah kahvaltisinda etmem herseyi yerim sabah kahvaltisinda kendime dur diyemiyorum demicemde galiba bu gidisle :(

• kilo verip yağ yakımını sağlamak hızlandırmak istiyorsan L-cartini kullan zararsızdır
    fakat spor salonuna gidip professyonel çalışmalısın gergin ve kusursuz bir vücuda sahip olursun

0|0
    0|0
  • Spor stresi azaltir ve iyi uymani saglar

0|0
    0|0
  • azmine tebrikler ama yediklerine dikkat et tabi sen kac kilodan kaca inmeyi hedefliyosun şu an

0|0
    0|0
  • Mekik hareketini unutma bel ve göbek için

0|0
    0|0
  • Spor olmassa olmaz yap kardesim. abur cubur yemekdense fit kal

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar öyledir

0|0
    0|0
  • Ya abi kilo alma cihazı yokmu? 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana kesinlikle katılıyorum bende spor yapıyorum yapmadığım zamanlar kendimi suçlu hissediyorum:)

0|0
    0|0
    • Aynen :) gun icinde kesinlikle spor yapmaliyim. O gun spor yapmadan yatinca mutsuz bir sekilde yatiyorum :)

• Çok güzel bişey bence böyle devam spor gerçekten güzel ayna karşısına geçtiğinde yaptığın sporun karşılığını aldığını görünce mutlu oluyorsun

Yükleniyor...