Kapat

Üniversitenin ilk günü ne yaptınız? Hangi okulun ortamı güzel?

Üniversiteye yeni başlayacağım.malum insan kimseyi tanımıyor olcak bende bunu kafaya çok taktım insanları nasıl arkadaşlıkları nasıl nasıl ortam yapçaam ilk gün napiçam falan :(

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• herkes tanışma derdinde.Zaten en güzel gün ilk gün,diğer zamanlar açılıyor aralar,gruplaşmalar oluyor.

0|0
    0|0
    • nasıl gruplasma oluyor neye gore arkadas secıyorlar.

• ilk 1 hafta herkesle muhabbet etmeye bak.Ben zaten gruplaşmaktan nefret ettiğim için öyle yaparım.Zaten senin kafa yapına uygun kişiler belli eder kendini.Sus pus durmamak gerek,muhabbetin koyuluğu önemli.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi herşey elektronik bizim zamanımızda öylemiydi deli gibi seçmeli ders arardık hocaların kapısında dilenirdik pehh napıcan ortamın tadını çıkaracaksın . dtcf forever

1|0
    0|0
  • böyle kasarsan hiçbişi yapamazsın :D zaten orada senin gibi ilk defa üniye gelecek bi dünya insan olacak başlayacaksın kaynaşmaya zamanla ortam da olacak muhabbet de sabret az :):)

0|0
    0|0
  • Sen simdiden yenik basladın ise :D pısırık kızlar kızlar seni bekliyor :D aş kendini biraz ananın dizinde oturmayacaksın cevrende tanıdıgın olmayacak :D

0|0
    0|0
  • ilk gün okulun sağını solunu şehri dolanmıstık arkadaslarla öyle tanışma faslı falan ilk gün biraz stresli olur belkı ama zamanla acılırsın merak etme arkadaslık yapıcağın kişileride iyi sec ama dikkat et ..

0|0
    0|0
  • Hangi üniversiteyi istiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • kendine dikkat et derim pek ortamlara girme kendine 1 2 sağlam güvenebiliceğin arkdaşın olsun yeter

1|0
    1|0
  • Herkes senin gibi dusunecegi icin sorun olmayacak merak etme

0|0
    0|0
  • siz şimdi hergün ne giyicem telasınada düşersiniz ..

0|0
    0|0
  • '' Selamun aleykum '' gençler diyerek arka da konuşan tayfanın arasına karıştım hemen

0|0
    0|0
  • yuvasından kafasını çıkarmış köstebek gibi çevrendekileri izleyeceksin

0|0
    0|0
  • bu konu benlik tuttum seneye lazım ;)

0|0
    0|0
  • 2. 3. sınıflardan birisi seni akbaba gibi kapacak zaten kendini serbest bırak relax ol

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Her zaman gorundugun gibi ol. gorunmek istedigin gibi degil ! Universite liseden bambaska bi hayattir daha fazla calismak , daha cok bilgi ister ... Biraz zaman gecince zaten sende alisirsin arkadaslarina , mutlaka anlasabildigin yakin arkadaslarin da olacaktir . Basarilar !

0|0
    0|0
  • Sadece senin değil diğerlerinin de ilk günü, 25 yaşında sonra bu kadar krize girmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Benim gideceğim okulda 1-2 günlük oryantasyon olacak bilmiyorum her okulda oluyor mu. Yeni başlayanlar olacak tanışmak, okulu gezmek falan için. Umarım kolay olur ya ben de takılıyorum buna:(

0|0
    0|0
  • Bilmem bende yeni başlıcam buluruz bir yolunu :D

0|1
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...