Aşk bölümün de en çok karşılaştığım şey

Hatun milleti veyahut erkek milleti, abi derdiniz nedir sizin ya.Sevmeyen nerede kadın var gidiyorsunuz onun peşinden koşuyorsunuz seven bir kadın var iken,sevmeyen nerede bir erkek var gidip onun peşinden koşuyorsunuz seven sizi o kadar erkek var iken.Canınızı acıtmak gibi kendinize acı çektirmek gibi bir fantaziniz mi var veyahut kıymet bilenin neden kıymetini bilmezsiniz de kıymetsiz olanın kıymetini bilirsiniz...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Hani tüm sevenler birbirlerine kavuşsa o zaman işte çok büyük sorunlar çıkacaktır ortaya o ona o buna falan :D

0|0
    0|0
    • sıkıntı tabi :D

• katılıyorum saçmahayat kardeşime :D ama genelde söylediğin durumun hep tersi olur :d

• Bizim yüzümüzden değer kıymet bilmeyen biz de aynı tavırları yapsak bak bakalım ne kadar güzel bir sevda dünyası ortaya çıkıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• zoru seviyoruz sanırım :)

0|0
    0|0
  • Düşene bir tekmede sen at :D:D

0|1
    0|0
  • hayat gayesi

0|0
    0|0
  • sen nasıl bı adamsın ya :)))

0|0
    0|0
    • O kadar mı kötüyüm :/

• sevmıyorum nefret edıyorum öyle seylerden ... Soru soranlarıda sevmıyorum o bölümde o tarz seylere duskun olanlarıda .. mesela aşkta da birini seveceksın nefsini karıstırmadan seveceksın gıbı dusunuyorum . cok sukur hep bu dusuncedeydım hepte boyle olacak herşeyi evlendıgım ınsanla gerceklestırmek ıstıyorum ondan önce olursa onun yüzüne bakmaya utanırım cekınırım ve vıcdan azabı cekerım gıbı gelıyor böyle işte :) boşver sen senı anlıyorum zaten iyi günler :)

• İyi günleer

Erkekler Ne Diyor 1

• çok dogru söyluyorsun kardes sonuna kadar katılıyorum bunun bilip buna gore davranmak gerk aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...