Ya arkadaşlar hedefinzide yolunuza çıkan kazma insanlar denk geldimi?

Arkadaşlar box'a gidiyorum 1 aydır yani haftada 3 4 kez, gerçekten severek yapıyordum, benim arkadaşlar 1.5 senedir gidiyorlar , ben şimdi ringe çıktım bunlarla çok istediler artislenmek felan heralde neyse.. maç yapıyoruz bende geçırıyom onlarda yani bir üstünlük olmuyor , ordan yandan kazma abi var çıkıyor ve bana sen durmayı bılmıyorsun dıyor peki abi diyom, sonra sen şoyle durmuyorsun iyi peki diyom, ya dursana oyle diyor adama orda eldivenleri çıkarıp kafa göz giresim geldi ağzını yüzünü yırtasım vardı sustum ve gitmesini bekledim, adam ordan diyor çok açıksın kapatsana beceriksiz felan abi diyom bir bekle alışıcam yavaş yavaş , falan filan zırlıyor arkadaş sonrada gelmiş sinirli sinirli bana birşeyler anlatmaya çalışıyor, yemin ediyorum hayatım boyunca yapmak ıstedıgım spordan soğuttu beni insan eve geldim ağlayacak durumdaydım arkadaşların arasında sen berbatsın diyerek zaten rezil oldum bu yaptığı şimdi doğrumu yav yaşama sevincim tükendi , hayatım boyunca box hayranıydım hepsi gitti şuan, sizin yolunuzda böyle insanlar oldumu?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• İşte sinirine hakim olamayandan sporcu olmaz. Sokak dövüşçüsü olarak yapman gereken ilk şeyi söyliyim boxa meraklıysan ve böyle insanları g*t etmek istiyorsan. İlk önce bileklerini kuvvetlendirebildiğin kadar kuvvetlendir. Ve dombıl setin olsun. Yumruk tekniklerini öğren youtube vs her yerde bulabilirsin. Dambıl elindeyken çalış. Ayrıca her sporda en iyi konsantre sınavda bile ya konsantre çok önemli. Sen nefret ve sinir doluyken bu asla olmaz. İlk önce bunuda çöz

0|0
    0|0
Yükleniyor...