Julien assange ve wikileaks hakkında neden haber çıkmıyor hiç düşündünüz mü?

Julien assange ve wikileaks hakkında neden haber çıkmıyor hiç düşündünüzmü?yada julien assange belgeleri yayınlayınca ortadoğuda ne oldu?

Benim teorime göre ki bundan kesinlikle eminim Aerika FBI,mossad ve mason locaları yardımıyla elde ettiği bütün bilgileri jullien assange ve wikileaks adlı karakterleri uydurdu.ve direkt yayınlamak yerine çalındı vs dedi.daha sonrada ortadoğuda kan gövdeyi götürdü.bütün krallıklar yıkıldı.Cumhuriyetlerde kaos ortamı oluştu.Libya bile yerle bir oldu bukadar refah içinde yaşayan halk bile.oysaki en iyi yönetici kendi milletinden vatanını düşünecek olan yöneticidir.

Ve yine hiç merak etinizmi jullien assange amerikaya ne zarar verebildi.koca bir hiç.

Umarım ülkemizde ortadoğudaki moron halklar gibi galeyana gelip bölünmez.

Güncellemeler:
arkadaşlar bu ciddi bir konu.ortadoğunun kuzeyinde yeni oluşumlar başladı.ve sanıyormusunuzki bu şekilde kalacak.

şu belgeselleri izlemenizi tavsiye ederim..

1-zeitgeist serisi

2-loose change

3- illuminati serisi

link

biz modayı takip edip kültürümüzden uzaklaştıkça ülkemiz için birşeyler yapmayıp bireysel kalkınmaya odaklandıkça artık çocuklarımız 3 türk bir araya gelsek devlet kurarız.biz devletsiz vatansız varolmadık binlerce yıl boyunca diyemeyecek

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• uyanış direnişi doğurur, YAKALIM

0|1
    0|0
    • İnsanlar bayılıyor komplo teorileri de bu çok yıkıcı olmuş. Tutamadım kendimi güldüm. Affola :/

• ahahahahahah

• yahu illuminati mason locaları herifler gerçekten çok iyi organize çalışıyorlar şu anki birçok grubun ülkemizde onlar tarafından oluşturulduğunu düşünüyorum ayrıca.çünkü çok değil 5-6 yıl önce çekilen köstebek filmi syriana filmi herifler ortadoğuya gönderiyorlar sosyologları,bürokratları,psikologları insanları analiz ediyorlar neyi takip ederler kimlerin peşinden giderler neye inanırlar neyin uğrunda ölürler hepsini keşfedip ona göre bu oyunlarını oynuyorlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Wikileaksın yeni gündemi etmus iyi bir takipçi değilsin cık cık cık:D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru düşünüyorsun birader. Sana katılıyorum. Öyle çalındı vs... hikaye bunlar. Sıra bize de gelecek ben ondan korkuyorum...

0|0
    0|0
  • oda etmus gıbı feyk :/

0|0
    0|0
  • :D

0|1
    0|0
    • yanlış soruya cevap verdinizi sanırım, neden gülüyorsunuz?

• öyle şeymi olur yahu ay bildiğin peynir

• o kadar rakı yı boşuna mı aldım...dsfdsfdafdafdafda

Yükleniyor...