Beşiktaş Fenerbahçe skor üstünlüğü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş Fenerbahçe skor üstünlüğü unutma unutturma BEŞİKTAŞ -7 FENERBAHÇE-1

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Fener her zaman altımızda zaten gece gündüz ;)

0|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• videosu varsa kabul ederler yoksa inkar ederler bu fenerliler söylüyüm yani :)))))))))))

0|0
    0|0
    • Beşiktaş erken havalandı evet bir bakıma 2 haftada 0 çektiler iyi oldu ama Fener bizimde başımıza bela olacak demedi deme o yüzden onlarıda savunmam lig başından beri hakemlerle gidiyolar ucuz penaltılar verilmeyen kırmızılar vs.

• olsa hatırlardım zaten.

• bunlar sizide geçti abartmakta:)))

Erkekler Ne Diyor 7

• Tipik bir jimnastik kulübü taraftarının, artık kronikleşmiş FB mağlubiyetinden sonra girdiği eziklik psikolojisini atlatma ve kendini avutma, teselli bulma çalışması diye düşünüyorum. Yok efendim milattan önce GS FByi 7-0 yenmişmiş vs derken bir de bu çıktı. Büzüktaş Jimnastik Kulübü FByi 7-1 yenmiş. İlk kez duyuyorum bunu. FB bayan futbol takımını çıkarsak yine atamaz sizin jimnastikçiler o kadar golü. Ya FBye atmayı bırak ben 8JK nin herhangi bir takımı 5 farklı yendiğini bile görmedim hayatımda leş gibi bir takım 5 atarsa en az 3 yer. 8JK nin özelliği taraftarına rahat maç izletmemesidir. Hiçbir zaman konforlu bir şekilde maç izleyemezsiniz hep diken üstünde :) Hatta en zayıf takımlara karşı bile öyle olmuştur. Ve unutmayın siz hiçbir zaman büyük kulüp olamayacaksınız ben FBliyim ama GSnin büyük olduğunu kabul ederim ama 8JK büyük kulüp falan değildir olamayacaktır da. 8JK çapını bilmeli dengi olan Trabzon ya da Kasımpaşa maçlarını düşünüp ligi en kötü ilk 5 te bitirmeye bakmalıdır :)

0|1
    0|0
    • çok ağır oldu bu cidden keşke böyle yazmasaydınız yine de :(

• Konuyla ne ilgisi var namağlup şampiyon olmasının? 7-1 yenmiş mi demek yani bu? Aç bir snickers ye sen bro bonzaili kafaya iyi gelir :D

• biz ayrıyız siz ayrısınız siz ancak öteki olabilirsiniz bu ülkede hakemle maç alanlar guruhu

• O değilde fransızlara ne oluyor onu anlamadım:)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin arkasında TFF ve Hakemler durudkça daha çok böle maç kazanacaklar o yüzden fazla takma boşver skorda güzelmiş bu arada :)

0|0
    1|0
    • Fenerbahçe maçtan sonra bu sene Beşiktaş hiç sahasında yenilmedi çünkü sahası yok diye alay etmişler oh iyi oldu beşiktaşa

• Ya uşak doğru ama ne zaman Fenerle oynasalar ne zaman gol yeseler tuvalete gidip anırıyorlar :)

• :)))) eyvallah uşak :))

• u17 maçımı ne bu anlamadım

0|1
    0|1
  • Bizim icin rekabet bitmistir. Fenerbahce bizi deplasmandakalecisiz ve 10 kisi yenerse rekabet ozaman baslar.

-Sergen Yalçın

0|0
    0|0
  • bu ne diyo hayla :D

0|0
    0|0
  • kim daha çok yenmiş pekii onuda bir söylesene dünün acısı fena dostum şu an anırıyorsundur :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...