Ölümü hiç düşünür müsünüz?

Ölümü hiç düşünür müsünüz?

Ya da ne sıklıkta düşünürsünüz?

Hiç ölmek istediniz mi herhangi bir nedenden dolayı?

0|0
21|30

En İyi Erkek Görüşü

• platonik aşkım yüzünden paso alkol 3 paket sigara her bir sigara daha yaktığımda ölüme bi basamak daha attığımı düşünürüm ve o kızla tanışamadan aşırı alkolden koma ya girip ölürüm diye hemen hemen her gün düşünüyom bitsin artık şu yaz tatili okullar açılsın kampüsüme geri dönmek istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• haberlerden trafik kazaların benim geçirdiğim kazalardan hiç aklmızdan çıkmıyor zaten ama aşık olup sevdiğim kızla evlenmeden ölmeyi düşünmüyorum allah ömür verirde bulursam tabiki

0|0
    0|0
  • çok düşünmüyorum, zaten ölüm cepte

1|0
    0|0
  • ölüm maceranın en büyüğü ve en heyecanlısıdr, çok ilginç diyarlara gidiyorsun. ayrıca bu yolculuğun dönüşümü yok.

0|0
    0|0
  • hiç aklımdan çıkmaz ki. en sevdiğin insanları kaybedince hiç unutmuyorsun ölümü. evet gıııı ölmek istediğim dönemler olmuştu :) .

0|0
    0|0
    • :) deli ama ölmeyi düşünme bence o kadar aciz olamayız değil mi

• Evet dusunuyorum arada fazla tat almiyorum hayattan

0|0
    0|0
  • Bu aralar sürekli düşünüyorum aklımdan hiç çıkaramıyorum sanırım sonunda öleceğim yalnız 1ya da 2 hafta daha var :(

0|0
    0|0
  • düşünen hemen hemen hiç yok gibi. herkes ayetleri kendince baştan yazıyor haşa ! sapıklık almış başını gidiyor. Allah (c.c.)'ın helal kıldığını haram, haram kıldığını da helal kılma peşindeler. öldükten sonra ise iş işten geçmiş olacak ve artık geri dönüşü olmayan bir yola girilecektir. en doğrusunu şüphesiz Allah (c.c.) bilir...

0|1
    1|0
  • çook

Sadece kendimi değil sevdiklerimin ölümünü de düşünür kendi kendime sıkıntı yaratırım...

Allah ölümün de hayırlısını versin...

0|0
    0|0
  • Belki bencillik yaptigim ama olumden hic korkmadim.

tek cekincem cocuklarim bensiz ne yaparlar?

Yoksa olum buyursun gelsin.umurumda degil

1|1
    0|0
  • 2 sene önce kaza yaptıgımda hayatım filim şeridi gözümün önünden geçmiştir her hatırladıgım da tüylerim diken dike oluyor Allah yardımcımız olsun ben gittim geldim durum vahimm

0|0
    0|0
  • benim olanı düşünmem

0|0
    0|0
  • Biran önce ölsem de kurtulsam şu dünyadan dediğim çok oluyor...

0|1
    0|0
  • Ölümü sürekli düşünürüm!Herhangi nedenden ötürü ölmek istediğim olmadı ama ölümü hiçbir zaman son olarak düşünmedim."Ölen hayvan imiş aşıklar ölmez" Yunus Emre!

0|0
    0|0
  • ölmek korkalıktır kacmadır mücadele etmek lazım ancak ölümü de gerçek dolayısıyla ara ara düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Ölmeyi düşünmem için öncelikle yaşamam lazım.

Ruh bedenden gidince geriye bir et yığını kalıyor maalesef.

Ve ruh katilleri yargılanmıyor, cezalandırılmıyor.

0|0
    0|0
  • evet bazı geceler düsünürüm yarına cıkamam dye bu kadar günahla ölüp Allahın huzurunda ne hesap vericem diye ..

0|0
    0|0
  • Bence unutmamak ara ara hatırlamak gerekir.

0|0
    0|0
  • Sürekli aklıma geliyor ama pek umurumda değil gibi hissediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Rakı içip yattıktan sonra '' Ya sarhoş olarak ölürsem bu gece,allahın huzuruna nasıl çıkıcam lan '' diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • uyurken devamlı düşünüyorum ya bir daha uyanamazsam diye uyuyorum :(

0|0
    0|0
    • bende bunu kendim için değil de sevdiklerim için düşünüyorum ya sabah uyandıgımda birine birşey olursa diye.. :( o daha kötü bana olsun onlara olmasın

• evlenmeden once ins olmem :D

0|0
    0|0
  • Ölüm her gün insanın aklından geçer,günün herhangi bi saati...

0|0
    0|0
  • Tıpkı yaşam gibi bir gerçek ölümde. Ara ara düşünürüm ama sen düşünme -_-

0|0
    0|0
  • rüzgar gülüüü rüzgar gülüüüü

0|0
    0|0
  • düşünürüm, frekansını ölçmedim, istemişimdir.

0|0
    0|0
  • Ölüm ölüm dedigin ne dir ki gözüm ben kendim icin sürünmeyi göze almışım ölsem koymaz bana :D

0|0
    0|0
  • Hergün bir kaç defa. Hatta geceleri uyandırılır ve hatırlatılırım:)

0|0
    0|0
  • düşünüyorum da sallamıyorum

0|0
    0|0
  • Anneme de bişe olursa o zaman ölmeyi düşünürüm

1|0
    0|0
    • kaç kişiye birşey oldu da anneme DE dedin :/

• Bu hayatta her şeyi yaşadım ve annem benim bu hayata baglayan tek şey eger onada bişe olursa yaşamak için neden kalmıyo :(

• Sacmalama ölenle ölündüğü nerede görülmüş.. Hayat devam edecek doganın kanunu bunu.

Kızlar Ne Diyor 21

• Kalp spazmı geçirdikten sonra bana nefesim kadar yakın olduğunu düşünüyorum ,korkmuyorum ama trafik kazasından olmasın onu diliyorum ...

0|0
    0|0
  • o kadar sık ölümler meydana geldiki bu ara aklıdan çıkarmak imkansız. İnşallah hayırlı bir şekilde ölürüz :(

0|0
    0|0
  • evet düşünürüm. hemde çok. bu konuda en çok istediğim sevdiklerimden önce ölmek. sevdiklerinin ölümü anlatılcak birşey değildir.ölmek istemedim ama çünkü hayat yaşanılaca kadar güzel diyorum.sonuçta bu dünyaya belli bi amaç için geldik..ve bu konuda malesef gerekeni tam anlamıyla yapamıyoruz. ölümü isteyerek amacımızdan da uzaklaşıyoruz..

0|0
    0|0
  • Çok eskiden istediğim zamanlar olmuştu tabiki. Bazen de kendimi çaresiz hissettiğimde olabiliyor ama öyle bişey yapacak biri değilim canım tatlıdır yani^^

0|0
    0|0
  • Heer gün :)

0|0
    0|0
  • okulu bitiremicem diye ölmek istedim.ilk ve son kez hayatımda intiharı o zaman düşündüm.ölümü düşünmüyorum.nefes almak çok güzel.zaten ölcez bi de ölümü düşünüp kafamı sıkmaya ne gerek var

0|0
    0|0
  • Yatarken hep sevdiklerimin ölümünü düşünürüm.

1|0
    0|0
  • bu bedeni terketmek kurtuluş olur benim için,acı çeken kalanlar oluyo. gerçi kaldıgım için ben de acı çekmeye devam ediyorum.

0|0
    0|0
  • Her gece düşünerek uyuyorum..Ergen iken en ufak sorunda evet istemişimdir ama şimdi böyle basit nedenlerden dolayı ölmek istemem.

0|0
    0|0
  • Kendi ölümümü değil de hep sevdiklerimin ölümü,o durumda ne yapacağını düşünüp dururum sık sık.

0|0
    0|0
  • şu sıra hiç aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • düşünürüm..

0|0
    0|0
  • bazen dusunurum, sonra bana ihtiyacı olan insanları dusunurum, onların uzuntusune aglarım :)

0|0
    0|0
  • ne zaman yanı başımdan birini kaybetsem düşünürüm o aralar.

0|0
    0|0
  • Düşünürüm unutmam da

0|0
    0|0
  • ölumude dusunmek gerekmıs ınsan herseye hazırlıklı olmalıymıs bunu anladım ben

0|0
    0|0
  • dusunmemek daha guzel geliyor.

0|0
    0|0
    • kaçmak çözüm olsaydı yolunu bulan yurtdışına kaçar gibi ölümdende kaçardı...

• düşünüyorum ama korkmuyorum. belki daha fazla inanç sahibi olsam korkardım. . ..

0|0
    0|0
  • olumden cok korkarim

0|0
    0|0
  • Çok düşündüm. Niyetim de var ama cesaretim yok...

0|0
    0|0
  • Oldukça sık düşünüyorum. Ölmek benim en büyük hayalim, her gece ağlayarak dua ediyorum bunun için hep rüyalarımda öldüğümü görüyorum mutluyum yüzüm ışıl ışıl. Sitede beni tanımayan yoktur, herkes yorumlarıma güler, gerçek hayatta da öyle. Herkes bana güler. Ama dört duvarla başbaşa kaldığım zamanlarda saklı tüm hissettiklerim. Neşeli kişiliğimin ardında aslında acı dolu bir kız yaşıyor. Tıpkı paylaçolar gibi...

3|0
    0|0
    • Allah cezanı verecek ben duygusal biriyim ulen.. :( tüylerim diken diken oldu ciddiyim. Bu kadar umutsuz musun?

• ölüm salih müslüman için cennete giden bir yol kafir içinde azap in başlangıcı sn burda hangisine yakın hissediyorsan kendini ona göre hazırlan

Yükleniyor...