Neden "6" ? Neden neden?

Avrupa Fatihi (!) takım, yarın Borissia Dortmund'dan kaç yer sizce? Buketle iddaa'ya girdik, ben 4-0 yenilir dedim, arkadaşım 6-0 dedi.

Tahminleri alalım...

Güncellemeler:
onların uefa kupası var, susun biraz... :)))))) (cinconlu tesellisi)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaw he he diyip geçiyorum Türkiye kupası finalinde size 5 attık kupa aldık bak daha yakın tarih hala 6 diyosunuz ki sadece 3 puan aldınız sahasında kupa kalkırdıklarım sizi atsaydınızya kadıköyde kupa maçındada 6 gerçi gerek yok 1-0 bile size yetiyordu sonuç noldu kadıköyün fethi :)) Sonra taraftar çıldırdı polisle çatışmalar koltuk yakmalar hala 6-0 hey gidi :))

0|0
    1|1
    • sadece 6-0 mı sence Kadıköy Gazileri? :D

stoch'un golüyle tt arenanızın açılış kurdelesini kestik, stat buz gibiydi buzzzzzzz :))))

• Ya Fener GS yi yenmiş en son maçta bile biz yendik okadar konuşmadık Beşiktaşı yendiniz onun yerine GS sorusu açıyosun bu bile bazı gerçekleri gösteriyo bir kupalarıda kıyasla istersen bırak GS yi yenmeyi sen. He gerçi sizin en büyük övünç kaynağınız Galatasarayı yenmek doru unutmuşum sahasında kupa kaldırdıklarım sizi :))

• Sen de yen, o zaman efelen :)

youtube. com/watch? v=3_iHxG1xq5Q

Hadi iyi geceler 6 sevdalıları... :)

• Dalga geçtiğiniz takımdan daha iyi olmanız gerekir gördük diğer "temsilcelerimizi"
    Bu sene Beşiktaş keyif veriyor Avrupa'da bana, tabi bu Galatasaraylı olmamı değiştirmez

0|1
    1|0
  • ikiniz de kazanamazsınız.

1|0
    0|0
  • Sen herhalde Sneijder in sağlı sollu koyduğu takımı tuyuyorsun.

1|2
    0|1
  • Buket kazanır iddiayi

0|0
    0|0
  • Gol yağmuru olur. "4-6 gol" "1.5 gol üstü" "2.5 gol üstü" "3.5 gol üstü" "1/1 " "direk 1" "ilk yarı 1" "handikap 1" "Karşılıklı Gol yok" "ilk yarı 1.5 gol üstü" her bir şıkka 1000er lira atın maç sonunda Dortmund size ev araba ne istertseniz kazandıracak :D

0|0
    0|0
  • Yazık çok yazık...

0|1
    1|0
  • neden 6 olduğunu aykut kocamanda soruyor ama terim cevaplayamıyor biz nasıl cevaplayalım:)) http://www.youtube.com/watch?v=5C_AQ6mPSfA

0|2
    0|0
  • Sigma olumuc mu?

0|0
    1|0
  • Ya kıyamam ya futbolcusu küfürbaz başkanı şikeci taraftarı allaha emanet zamanında şampiyonlar liginde 0 çekmiş gol atamamış sigma olumpustan 7 tane yemiş 3 yıl avrupadan men yemiş başvurmadığı mahkeme kalmamış her yerden red yemiş çirkefliğin doruklarında olan taraftar topluluğunu bu yaptıklarının tek açıklaması var.

Çekememe. Merak etmeyin biz sizin kirlettiğiniz ülke futbolunu temizlemek için elimizden geleni yapıcaz hadi allaha emanet.

0|1
    0|0
  • Galatasaray yine 4 yicek :'( (Galatasarayliyim)

1|0
    0|1
  • Avrupada olmayanlar var lütfen! :D

0|1
    0|1
    • 2 maçta 8 gol yiyeceğimize hiç avrupa'da olmayalım daha iyi ::)

• Şeref demek herşeyden önemli 20 gol ye istersen ama şerefinle ye!

• Tek maçta 8 yiyenler oldu gol aramadan 7-1 ağziağzı açık gidenler oldu lütfen ama bu kadar rezil takımlar varken Galatasaray a laf söyleyen beyinsizleri anlamıyorum

• 4 -1 :D

0|0
    0|0
  • bilmem ki kaç yer :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...