Emre Belözoğlu kadar kişiliksiz bir insan daha var mı şu dünyada?

Bu velet ve babası Aziz yıldırım hayatım da gördüğüm ender kişiliksiz insanlardan Bir Fenerbahçeli olarak utanıyorum resmen ve sorum size renkdaşlarım nasıl sevipte destekliyorsunuz bu adamları tek bir geçerli sebep lütfen

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Melo da emre kadar kişiliksizz !

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Volkan da var

1|2
    1|1
    • Açıkçası Volkan ı o kadar görmüyorum bu kategoriye onların yanına anca Melo eklenir

Erkekler Ne Diyor 6

• Melo=Emre

0|1
    0|0
  • Seni sahipsiz sananın boynuna tasma takarız kaptan. seni seviyoruz çünkü Türkiyenin en iyi orta saha oyuncususun.
    haa geçerli bir sebep istemişsin al:

Emre 347 başarılı pas ile ligin en çok başarılı pas yapan oyuncusu konumunda ve sayesinde Fenerbahçe 428 başarılı pas ile ligin en iyi isabetli pas yapan takımı. Emreyi çekemiyor olmanız gayet doğal

1|0
    0|4
    • Ya bir * git cocuk emre mi topçu turkiye de olmasa suratina bakilmaz potansiyel her macta kirmizi kart gormesi lazim 2 sikimlik cani var boyundan bir haber herkese dayilaniyor bu arada fanatik FB liyim * cocugu az oku

• sen * git. o dediğinin çocuğuda sensin adam gibi konuş ben sana küfür ettimmide sen ediyorsun seviyesiz

• Sadece Emre değil Volkan meireles caner ve alves hakam gibi hakem olsun her maç kırmızı görür bu saydıklarımdan biri veya birkaçı ;)

1|0
    1|0
    • Hamsi kafalıları kaale almıyorum kardeş sen yürü beyniniz çalışmıyor sizin maalesef

• Hamsi kafalı sensin sanırım direk hakarete geçtiğine göre :) İstanbul'da doğdum büyüdüm halada burdayım sonuna kadarda Galatasaraylıyım sen beni Trabzonsporlu sandın herhalde spor kategorisinde yenisinde sanırım nese bu alaycı tavırlarına gülüyorum :) bir soru açmışın bildiğimi söledim he bizd eyokmubizdede var ama en çok sizde var saydıklarıma biride çıkıp aksini sölesin.

• Haysiyet meselesi kardeşim bu adamların ki. Sporun güzelliklerini unutan insanlar.
    Eski maçlarda hatırlıyorum biri öbürüne faul yapınca milli maç var yapma diye uyarirdi.
    Oyuncular birbirleriyle abi kardeş gibi aynı mahallenin çocukları gibi oynardı maç esnasında sohbet eder birbirlerine takilirdi.
    şimdi o ruhu maalesef kaybettik

0|0
    0|0
    • Abi o ruh gitti orası ayrı da bu veled-i zina hep aynı nasıl diskalifiye edilmiyor şaşırıyorum l*n gidip 2 tane patlatası geliyor insanın ama hala el üstünde tutuluyor bu velet boyuna tipine bakmadan artistleniyor bir de 2 sıkımlık canı var hep içimden geçiriyorum biri patlatsa şuna da aklı başına gelse diye ama yok bir de çok entresan çoğu FB li bu adamı destekliyor anlam verebilmiş değilim

• Besiktaşı FB maçları harici desteklerim zaten ama takım değismek diye bişi olduğuna inanmıyorum ya kaç senedir bu takım için strese girerken hadi ben BJKli olayım FB umrumda değil diyemezsin ki

• Soguturlar adamı sana yaptıkları gibi. Taraftarlik sempati duymakla alakali değil mi? Beşiktaşlı duruşu var sende :)

• Helal olsun kardeşim Fenerbahçeli biri ilk kez böyle yazıyor galiba.. Ben Galatasaraylıyım bizde de Melo var...

0|0
    0|0
    • Aynen sizde de Melo ayrı bir dangalak GS lilerin de o herifi korumasına anlam veremiyorum bu adamlara yüz verip destek çıktıkça kendilerini bir b*k sanıyorlar

• Ben hakem olsam bu ikisine hiç birşey yapmasalar bile kırmızı veririm rapora da yalan yanlış ne bulursam yazıp cezalar aldırırım...

• Aynen ben hakem olsam atmak için bahane arardım ama nasıl bişiyse resmen onları atmamak için direniyor hakemler

• Melo

0|0
    0|0
    • Mazeretin bu mu o da ayrı bir kişiliksiz ama bir Emre kadar değil benim gözüm de adam her maç da olaylı ya nasıl bir insandır çözemedim kendisini

• Basliktaki soruna cevap verdim açıklamayı okumadım adam akıllı

Yükleniyor...