Aile tantanası ne zaman bitecek

Yav arkadaşlar şimdi herkesin böyle bir sorunu vardır.İlkokul 8.sınıfta iken liselere giriş sınavı vardı o zaman pek çalışmazdım durmadan '' niye çalışmıyorsun , kazanamayacaksın '' der der dururlardır.Neyse kazanamadım bir düz liseye gittim düz lise de iken '' Bak elin oğlu çalışıyor sen sınıfta kalıcaksın '' diye geçerdi zamanım 4 sene boyunca da lise de bıt bıt bıt başımın etini yediler.Neyse lise son sınıfa geldiğim de bu sefer de üniversite sınavı stresi ortaya çıktı yine '' Bak elin oğlu Hasan çalışıyor sen hiç çalışmıyorsun liseyi kazanamadığın gibi üniversiteyi de kazanamayacaksın '' dediler ama hırs yaptım kazandım.Üniversiteyi kazanınca da '' Bak elin oğlu Ankara da Türk Dili ve Edebiyatını kazandı sen Malatya da Türk Dili ve Edebiyatını kazandın '' dediler.

Şimdi ise ev de öyle duruyorum okul ortalamam çok yüksek geldi yatay geçiş için uğraşıyorum şimdi ise,bu sefer de '' Bak elin oğlu çalışyıor sen bu yaşta pc baışındasın ' diyorlar .

Hacılar bu aile tantanası ne zmaan biticek ya hiç mi yaranılmaz :D

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bitmez hacı bana da aynı şeyleri yaparlardı şimdi ege makine okuyom olum diyo babam allah sana yardım ediyo ha diyo bak ben kitap açmadan anadolu lisesi kazandım 1 . şansım 2 şansım okulda derslerde her gün uyudum 1kere bile sorumluluk sınavına girmeden direk geçtim 4 senede bitirdim lise

şimdi egedeyim 2 sınıfa geçtim millet bir sürü araç gereç getiriyo ben kalem bile sınavdan sınava düşün ve bu senede ortalamayı kurtardım şükür bazen ben bile kendime anlam veremiyom ya ben gerçekten zeki biriyim ya da herşey çok basit aslında bilemedim .:D

0|0
    0|0
    • Başarılarının devamı gelir inşallah

• inşallah şans ya :D şimdi alttan 3 tane dersim kaldı bu sefer ama gene sınıfı geçtim sonuçta :D

Kızlar Ne Diyor 4

• oooohooo o hiç bitmez:)universite bittikten sonra iş bulman için komsu kızlarıyla karsılastırılmalı örnekler gelir...

hadi işi buldun ,bu sefer şu iş şöyle olsa daha iyi olurdu falan gibi cumleler devam eder...

tamam mukemmel işide bulduk busefer ,ah artık hayırlısıyla bi evlensen gibi cumlelerle ömrümüz geçmeye devam eder:) bknz:şu anki durumum:D

Hadi evlendik diyelim ,tahmini buseferde torun nezaman muhabbetleri başlıycak:d

ve liste uzar gider...

0|0
    0|0
  • Bizim mesleğimiz olacak aslında ama . Bizim iyiliğimiz düşünüyorlar kimi zaman kırıcı oluyorlar fakında değiller.

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul gardaş. :)

0|0
    0|0
    • Okulum bitse,askerliğimi yapsam,elime ekmek parasını alsam,bir de helal süt emmiş bir hatun bulsam evlencem :D

• Ohooo ölme eşşeğim ölme. :) Evde kaldın.

• Kendin yarış atı olduğunu kabul edene kadar :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• elin ailesi oğullarına ferrari alıyor, yat alıyor, holding bırakıyor, pehhhh şu şartlarda yaşamam bile mucize diye isyana başla, geri vitese takarlar

0|0
    0|0
    • O zaman ne diyorlar biliyormusun hacı '' Sakıp Sabancı 'nereden geldi git ekmeğini kendin kazan '' :D

• Abi ana kısmına laf mı yetişir yaaa :D

• terket evi

• Sen pilot olsan uçak kullansan ailen elin oğlu astronot oldu uzaya çıkıyo sen hala uçak indir kaldır diyecekler :D var bu ailelerde bir doyumsuzluk en iyisini olmanı istiyorlar veyahutta illa herşeye bir bahane bulup beğenmedikleri durumlarda laf sokuyolar ne yaparsın onlarda öyle :P

0|0
    0|0
    • Valla billa ama yiter ya yiteeeer adama illallah geliyor :D

• sende onlara şunu söyle elin annesi bilim adamı doğuruyo sizin yaptığınıza bakın pc başında oturuyor.Hiç oluyomu böyle nasıl çocuk yapmışınız felan de onları kendi silahları ile vur :D

• malatyanın üni daha güzelaslında :) bu hep devam etcek ilerde bak elalmin oğlunun fabrikası var sen memur oldun sürünon derler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...