Ligtv'nin politikasını nasıl buluyorsunuz?

Farkederseniz Beşiktaş veya Trabzon ne zaman iyi gitse hep böyle oluyor. şu an Galatasaray ve Fenerbahçe aynı puanla liderliği paylaşıyorlar Beşiktaş ani bir düşüş yaptı çünkü Beşiktaş'lı taraftar az olduğu için satış satamıyorlar oysa şu an GS ve FB dipdibe, satılan paket sayısı dünden itibaren uçuşa geçecek. Aziz Yıldırım'ın iddaa'dan aldığı para zaten hesapsız. Federasyonda Tüpçü tabiriyle Demirören var. Yıldırım gerekirse hakem odasını basarım gücü yetiyorsa Fikret beyde bassın dedi. Bunlar hep tesadüf mü sizce? Ülke futbolu neden geriye gidiyor sizce biz çok mu abartıyoruz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle ama herkes anlamaz bunu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• altından illa bir b*k ağrıyacaksınız fener ne zaman yense bebek gibi ağlıyorsunuz

0|0
    0|2
    • Ya bir bilmeden konuşma aç bir televizyon izle Beşiktaşın 11 kişiyle Fenerin 9 kişiyle oynaması gerekirken Beşiktaş 10 Fenerbahçe 12 kişi oynadı, Üç puan sizin olsun şerefi nerede Fenerbahçe'nin?

Erkekler Ne Diyor 3

• Haklisin ama gs konusu karisil bizi kolladiklari yok ki en sevmdkleri arasndayiz tupcunun ama ligtv knusu doru gibi.

0|1
    1|0
    • Galatasarayı koruyor demiyorum zaten, ayrıcalıkları illaki var ama Fenerbahçe artık çok abarttı birgün hak yerini bulacak inanıyorum

• Aziz Yıldırım lg tv ye sürekli baskı uyguluyor kazandığın paraları tek başına yiyemezsin tüm kulüplere dağıtacaksın diyor ve lig tv de mecburen kulüplere ödediği parayı her sezon artırıyor. Aziz yıldırım olmasa lig tv kulüplere para bile vermez.

0|0
    0|2
    • Aziz Yıldırım ölemez ya, Ligtv ayrı zaten sen dünkü maçta Fenerbahçenin hakkıyla kazandığını düşünüyor musun lütfen tarafsız ol

• ben gökhanın atılması yanlış diye burada bas bas bağırdım arkadaşım. birtanesini buldum bakabilirsin www.kizlarsoruyor.com/.../q1972917-derbilerden-once-gosterilen-kirmizi-kart-sayilari-tesaduf-mu

• Hayır Gökhan küfür etti ve haksız atılsın doğru ama bu çifte standart işte

• Hepsi p. c oyuzden milli takimda ayni butun toplar orda

0|1
    0|0
Yükleniyor...