Yapıcı görüşlerinizi alabilir miyim? Beyin fırtınası tarzında, olan olmuş da bundan sonra ne yapılabilir?

londra olimpiyatlarında az önce vardı izliyordum elin çinlisini türk yapmışlar masatenisinde oynatıyorlar...bizim hiç mi gencimiz yok..bunun hakkında fikirleriniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• yahu biz daha en popüler spor olan futbolda kalkınamadık ki masa tenisinde olimpik sporcu yetiştirelim. bi işin en kolayına kaçarız milletçe, akademik bir yapı oluşturalım genç yetenekler bulup bunları her anlamda eğitelim yaşı gelince koyalım oynatalım yok ki verelim parayı elin dökük quresma'sına milyonları gelip burda artislik yapsın derdindeyiz. devşirmek dururken ne gerek var yetiştirmeye değil mi !

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• he evet ben de gördüm. gerçekten utandırıcı bir şey.

0|1
    0|0
  • elin çinlisi dediğinin sadece dedesi çin asıllı türkiyede yaşıyor ve aileside bir çok türkten türk. bununla gurur duymamız lazım bence çini değil bizi temsil etme isteğinde bulunduğu için bizim gençlerimizin spora olan ilgileri eksikse bu o boranın suçu değil arkadaşım.

0|0
    0|0
    • senin kafa bayabi degisik calisiomus sadece dedesi cin ? dfskldfskldkflsklfds

• beyin fırtınası istemedeinmi arkadaşım bora wang ın iste soy ağacını çıkarıyım sana ya bi konu hakkında tamamen bilgin olcak yada bırakıcan çamur olmayı :) boşuna dememişler bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz diye

• "ne mutlu türküm diyene!"ydi ya noldu?

üzüyorsunuz beni.

1|0
    0|0
  • abd parlak beyinleri toplarken halkı hiç gocunuyor mu ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kim altyapı oluşturucak da gençleri seçicek de bu işin eğitimini vericek. Uğraşmıyorlar. Evdeki malzemelerle uğraşıp didinip yemek yapmak yerine dışardan hazır söylemekle aynı şey sanırım.

0|1
    0|0
  • sadıc çinlililer iyidir :D herneyse masa tenisi birasına oynanacaks varım, aksi halde şan şöhret veyahut parapul namına spor yapılmasına karşıyım. Hem napacaksın adamlar 1,5 milyar, birgün herkes Çinli olacak :D

0|0
    0|0
  • Bizim genclerimiz ks ile ilgileniyor!

1|1
    0|0
  • bırakın çocuklar oynasın :/

0|0
    0|0
  • Başarılı sporcular genelde devşirilir.Çünkü bir sporcuyu çocuk yaştan yetiştirmek kolay değildir.Türkiyede'de alt yapı olmadığı için tek çözüm bu kalıyor.Devşirme olayı sadece Türkiye'de değil çoğu ülkede mevcut.(Almanya gibi futbol devi mesela)En azından bizi temsil ediyorlar.

0|0
    0|0
  • ülkemiz son zamalarda devşirme sporculara ağırlık verdi.geen gün bayan basket takımını izlerken siyahi bir abla görünce şaşırdım.ama bir de şu yönden bakmak gerek artık çoğu ülke bunu yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...