Sizce Türkiye olimpiyatlarda hangi dalda madalya alabilir ?

2012 Londra Olimpiyat oyunlarda Türkiye'nin hangi dalda madalya alma olasılığı yüksek ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• az önce vardı izliyordum elin çinlisini türk yapmışlar masatenisinde oynatıyorlar...bizim hiç mi gencimiz yok..bunun hakkında fikirleriniz?

0|0
    0|0
    • aynen benimde dikkatimi çekti şahsen ben Türkiyedeki masa tenisi turnuvalarına katıldım çok yetenekli kişiler var ama demekki başta olanlar öyle istemiş :D

• Dunya genelinde boyle bir egilim var aslinda mesela dun de kanada adina gene bir uzak dogulu yarisiyordu ırk olarak onlar bu konuda cok iyi heralde:)

• yinede bence ülkemiz insanına daha fazla şans verilmesi gerekir ama Borak Vang da gayet iyi bir sporcu

Kızlar Ne Diyor 2

• Sirikla atlama !

0|0
    0|0
  • Bence Güreşte olabilir.. :/ Belki Atletizm bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşlar taekwondo dan bekliyorum.çünkü 84 kiloda dövüşen Bahri tanrıkulu 3 kez dünya şampiyonu oldu.67 kiloda dövüşen servet Tazegül 1 dünya şampiyonu ve 2008 de pekinde 4.oldu.nur tatar daha genc ve biraz da tecrübesiz ama eminim o da derece yapar.hepsine basarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • güreş ile halter

0|0
    0|0
  • Nevin Yanıt - Atletizim

Potanın Perileri-Basketbol

Güreş,Halter gibi dallarda madalyalar kazanacağımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Halter diyecektim ama hayal kırıklığı oldu bayağı umudum Nevin Yanıt kaldı birtek

0|0
    0|0
  • güreş halter basketbol ve atletizm

0|0
    0|0
  • engelliler almış

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
Yükleniyor...