Yarınki Galatasaray-Dortmund maçı ne olur?

Galatasaray alabilir mi maçı öyle bir ihtimal var mı?

0|0
25|58

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• inşallah Galatasaray'ım kazanır 💛❤️

0|5
    0|1
  • Tabi ki, gönül istersin parçalım alsın, hemde onları sahasında kükreye kükreye. Ama gerçekçi olmakta yarar, son zamanlardaki isteksizlik, bezmişlik, güven kaybı, Prandelli'nin sistemi, taraftar-futbolcu gerginliği... Çok şey var olumsuz. Ama unutmamak gerek; GALATASARAY'IN OLDUĞU YERDE DAİMA UMUT VARDIR.

0|1
    0|0
  • 6alatasaraya basarlar diyorum :///

0|3
    0|4
  • Yenilsekde yensekde herzaman, heryerde Galatasaray. Ne olursa olsun takimimizin arkasindayiz. Okadar

0|3
    0|0
  • 64L4T4S4R4Y :)))

0|2
    0|1
  • 4 dersem %70 tutar :D

1|0
    0|0
  • Sike siks cimbomum alır ahaha

0|0
    0|0
  • tabi CIIMBOM kanka:)_

0|1
    0|0
  • cimbom kazanıcak tabiki :)

0|1
    0|0
  • Prandelli bu ne olcağı belli olmaz ama ben yinede ümit var diyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın her zaman arkasındayız onu desteklemeye de devam :)

0|0
    0|0
  • İdare eder bir takıma anca 5 gol atabilirsiniz ama dortmund size 2,3 atmazsa şimdiden geçmiş olsun sizin için dilerim allah beni yanıltır ama his bu yonde :)

0|0
    0|0
  • ''tabiki galatasaray alacak'' diyen arkadaşların kafasını yaşamak istiyorum :D

0|1
    0|2
  • Herkes çok umutlu konuşmuş ama dörtmund alır maçı. . Devre arasında da prendelli gider

0|0
    0|0
  • 2-1 gs :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır

0|0
    0|0
  • Cincon 4'lerin takımı oldu artık :))

0|1
    0|1
  • Ben söyliyim kesin 4-1 biter. Bu kadar netim :D

0|1
    1|0
  • dortmund alır gs hayatta alamaz

0|0
    0|0
  • TG+7 evi arabayı sat bas iddaya :)))

0|0
    0|2
  • Galatasaray alır.

0|0
    0|0
  • Berabere

0|0
    0|0
  • Alir belkide ama dortmundda kotu takim degil

0|0
    0|0
  • 4-0 veya 6-0 ;)))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 58

• Bu maç hedef maçımız değil yaptığım hesaplara göre bu maçı normal olarak gerçekçi olalım yenildiğimizi düşündüğümüzde Arsenalde anderlecti yener bir kalan iki maçta iki beraberlik alırsak uefaya kalırız. Bidahaki maçta berabere kalırsak puanlar 2-2 olacak biz evimizde Arsenalle onlar Dortmundla oynayacak puan alacaklarını sanmıyorum bizde artık son maç sıkalım kendimizi içerde en az 1 puan alalım! Bu hafta değilde sonraki maç çok önemli.

0|0
    0|0
  • Dortmund çocuklarla çıksa bile rahat kazanır

0|0
    0|0
  • Gol yağmuru olur. "4-6 gol" "1.5 gol üstü" "2.5 gol üstü" "3.5 gol üstü" "1/1 " "direk 1" "ilk yarı 1" "handikap 1" "Karşılıklı Gol yok" "ilk yarı 1.5 gol üstü" her bir şıkka 1000er lira atın maç sonunda Dortmund size ev araba ne istertseniz kazandıracak :D

0|0
    0|0
    • Gec kaldim :(

• İki şık yattı ama 10 şık yakaladık 2 kaybedip 30 kazanırdın. Burak kadroda yokmuş olmadığını bilsem kg var dicektim. Burak oyundaysa çünkü kg yok banko :D

• Galatasarayın alma ihtimali hiç hiç hiç yok inanmıyorum ben bu kadroya soğuttular futboldan beni.. Dortmund yedekleriyle veya A2 takımıyla çıksa bile en az 2 atar.. bu maçta iyi bir fark yiyeceğiz.. Almanyaya boşuna gittiler oyuncular bile içinden bari 9 yemesek diyordur

0|0
    0|1
  • Gsli kardeşler kusura bakmasın Başakşehirden 4 yiyen takıma, Paşa'yı ofsayt golüyle yenen takım Dortmunda karşı çok birşey beklemesin

0|0
    0|0
  • Galatasaray ın işi çok zor galibiyete dürbünle bakıyoruz ş. ligin de...

0|0
    0|0
  • Duygusallık ile yapılan yorumlar genelde gerçeklikten uzaktır. Futbol bilgime güvenerek Galatasaray'ın kazanabileceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım :)

0|0
    0|0
  • Bir fanatik galatasaraylı olarak söylüyorum takımda ruh yok kazanma hırsı yok ve maçta fark yiyeceğimizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 4 Kasım 4. maç 4. dk uzatma 4 gol Büyü var galatasaray taraftarlarına sesleniyorum takımınıza büyü yapmışlar Dörtmund büyüsü.

0|0
    0|0
  • Maca hic cikmasak bundan iyi.. Insallah kisa yoldan eleniriz. Avrupa ligine bile gecmeyelim, ordada bu rezillik devam etmesin

0|0
    0|0
  • Bilmem 4mund napar bilinmez.

0|0
    0|0
  • 4mundun oranı 1.10 ve bu herşeyi açıklıyor.

0|0
    0|0
  • dörtlere gelmez inş yine bjklı olara destekliyorum inş

0|1
    0|0
  • ben umutluyum Galatasaray bitti demeden hiçbirşey bitmez almanlara karşı deplasmanda daha iyi oynuyoruz.

0|0
    0|0
  • Cimbom alır diye kendimizi kandırmayalım, Prandelli gitmeden iyi bir forvet alınmadan sıradan bir takım olacaz bu sene.

0|0
    0|0
  • kardeş yalnız maç burada mı almanya da değil mi almasını isterim ama alamaz realist bir yorum yapmak gerekirse

0|0
    0|0
  • Herkez biliyor ki Cimbom yenilecek ya 3 ya da 4 kesin.

0|0
    0|0
  • Bir BJK lı olarak GS'ın farklı kazanmasını diliyorum. En azindan 3-0 falan alsinda, almanlar konusmasın :))

0|0
    0|0
  • Dortmund formundaysa 6 - 0

dortmund formunda değilse 4-0

bu arada star tv'yi kınıyorum +18 yayını yayınlayacakmıs yarın RTUK'e şıkayet edecem :D

0|0
    0|1
  • Dortmunt su siralar pek formda degil o yuzden ben 5 den fazla atacaklarini sanmiyorum. Gs ye gelirsek tahminimce 90 dk boyunca 2 bilemedin 3 defa rakip ceza sahasina girebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Onceki macta dormundun oyununu gorduk maca kesinlikle kanat oyunculariyla cikarsak ve cift forvet oynarsak maci kazaniriz dortmundda savunanin bel kemigi hummels de sakat gol yolumuz acik tamamen atak oynamaliyiz

0|0
    0|0
  • dortmund 4-5 atar :(

0|0
    0|0
  • Prandelli kör değilse, son maçta neyin maçı değiştirdiğini gördüyse, sahaya 4-4-2 ve umut burak ikilisiyle çıkarsa en azından ASLANLAR GİBİ OYNARIZ. Ha Prandelli mal olduğunu için bu maçın sonucu da felaket olacaktır.

0|0
    0|0
  • 6-1 :)

0|0
    0|0
  • 6-0 Dortmund :-)

1|0
    0|0
  • BVB diyorum

0|0
    0|0
  • kendi evlerinde seyircisiz 4-0 yendiler seyircileri önünde 3-0-5-0 gibi birşey olur tahminimce

0|0
    0|0
  • yenilicek 2-1 6s

0|0
    0|0
  • dortmund 4 0 alır.

0|0
    0|0
  • 4-6 Gol evinizi barkınızı satın basın maça :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28
Yükleniyor...