Lor peyniri kas gelişimini hızlandırır mı?

merhaba ben karın Kasım için çok çalışıyorum ancak hala istediğim gibi gelişmedi toz falan da kullanmıyorum. lor peyniri yersem daha çabuk gelişir diye duydum doğru mudur bu ne aralıklarla yemeliyim?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haftanin dort gunu ayni kas grubunu calisirsan gelistirmekden ziyade kas yakimi yaparsin. birer gun arayla 3e indir Karin antremanini.. yumurta Ton baligi hindi veya tavuk eti cok tuket bunlar protrinin babasi olup kas larda kalici ozellik uygular.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lor peynirinin %75'i caseindir. Casein = süt proteini.
    Süt proteinide kana çok geç karışır. Sporcular genelde loru yatmadan önce yer ki gece uyku esnasında kasları beslemesi için.

Gün içerisinde lor yerine kana daha hızlı karışıcak protein kaynakları tüketmeni öneririm. Tavuk, Ton Balığı, Yumurta vs. vs.

1|0
    0|0
  • Olay tamamen günlük aldigin protein ile ilgili. Örneğin günlük en az alman gereken protein 130 gr. Spordan sonra ki 1 saat icinde kesinlikle guclu protein içeren az yagli birseyler yemen gerekli...

1|0
    0|0
    • 130 gr ı nası alabilirim peki ne yemeliyim?

• 50 kiloyum ve günde yarım saat egzersiz yapıyorum

• Yanlis degil almasi gereken protein 130 dur. Spor yükü artarsa agirlik vs o zaman protein inde artmasi gerekir ki o zaman devreye protein tozu ve türevleri girer.

• Bayanların kasları çok yavaş gelişir lor peynirinin de hızlı geliştirdiği yok sadece içindeki protein miktarı fazla yapman gereken şey yağ oranını düşük tut ve karın idmanlarını ağırlıklı yap ve canının son yanma noktasına kadar çalış bunu tekrarlıyayım bayan olduğun için zor gelişim sağlıyacaksın sebebi ise testesteron seviyenin düşük olması zaten yüksek olursa bayan olmassın

0|0
    0|0
    • haftanın en az 4 günü 10 dk bu hareketleri yapıyorum yeterli olur mu bir de 4 kglık dumbellarım ve 4 kglık kettlebellim var onlarla çalışıyorum.
      www.youtube.com/watch

• peki çok teşekkür ederim

• http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 bu çok iyi beraber yapabilirsin bazı hareketleri yapamazsan es geçebilirsin ama senin ilk işin diyet yoksa karın kasların gözükmez ve göbeğün daha da büyür

• Ulan karı dediğin Kasmı yapar karı dediğin yağlı olur.

0|2
    1|0
  • Benim bildiğim süt ve süt ürünleri kemik gelişimine fayda sağlar kas değil. Ciddi anlamda fitnes yapiyorsan bol miktarda Tavuk eti tavuk göğsü vs yemelisin bunun nedenide kesinlikle yağsız oluşu.. Yağ oranı en düşük yiyecekleri tüketmelisin derim.. Birde sistemli çalışırsan hayallerin gercek olur : )

0|0
    0|0
  • ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • evet bir fıtnes yapan arkadaşımdan duydum kaslara iyi geliyormuş lor peyniri

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Tam ve yarım mekik hareketlerine ağırlık ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...