Küstürdüğünüz bir kişinin kalbini nasıl alırsınız?

hoşlandğın birinin kalbini kırdın telefon etme haricinde mesaj vb.nasıl gönlünü alırsın (bi erkek)

Güncellemeler:
kimsenin çözüm önerisi yok muuuu
en iyi cevap seçilmeye devam edilcek fikir bekliyorum

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• konuyu bilmiyorum ama cok büyük birsey değilse ona sırın sozler yaz mesaj olarak . ve özür dile hatan varsa özür dilemek erdemlıktr her zaman bunu untma.bn ole brsey yapsam gonlunu alıncaya kadar mesaj atardım su nedenden böle dedım ama cok pısmanım vb seyler dıyeblrsın ama karsındakı sana cok kızgınsa braz bekle sakınlessın ustune gidersen kızgın iken daha kötü olr bence

0|0
    0|0
    • kaç ay oldu bekledim ama bende de hata büyük.Özür mesajı attım cevap yok bilmiyorum benimle konuşma dedi niye dedim sen bana kötü söz söyledin diyo of of

• tamam çok saol senin de istediğin ne ise olur İNŞALLAH tamam gizlememi kaldırıyım ulaşmak istersen sende ulaşabilirsin :)

• tamam tesekr ederm sağolasın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Dolambaçlı, dolaylı yolları sevmeyiz, sade bir şekilde özür dilemen yeter. Konu kıskançlık ise zaman zaman kıskançlık sergilemen normal. Ama aradan aylar geçmiş, özrüne bir karşılık alamamışsan olay bitmiş demektir. Gidip görüşüp özrünü yüzüne söylemen belki bir umut olabilir ama pek sanmıyorum. Kırılan bardak yapıştırmayla tutmaz.

0|0
    0|0
  • kıskançlığım hep seni sevdiceğim(diye sms at bakalım ne gelecek?)duruma göre ardından smsleri patlatırız

0|0
    0|0
  • konu neydi?neden kırdın?

0|0
    0|0
  • ÇAlıştıgı veya oturdugu yeri biliyorsan kolay,bir demet gül al,içinede özel bir not yaz ve gönder,

0|0
    0|0
    • bi bayan bi erkeğe biraz abartı değil mi yanlış anlama ama :/

• off olmaz olmaz olmaaaaz .başka çözüm :D

• yani öyle şeyler saçma bize göre başka bişey başka çözüm

• Ne telefon ne de mesaj.. Karşısına çıkıp kendini görme imkanım varsa, yüz yüze konuşup özür dilemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
    • o biraz zor işte.konuşmuşluğum yok şimdi gidip karşısına çıkamam

• Özür dilenen kişinin 'naz' yapması adettendir ;) Umulur ki karşı taraf erkek olduğu için bu naz yapma olayı fazla abartılmasın ;)

• hıı karşı taraf erkek

• Kalbinin üstüne gider bir 100$ koyarım, ve '' oldu mu tamam aldın mı kalp kırıklığını '' derim .

0|0
    0|0
  • Mesaj at buna "artık seninle yüzyüze konuşalım da ne olacaksa olsun" diye.

0|0
    0|0
    • gelir mi ? ben yüzyüze konuşamam başka ? :/

• konuşmana gerek yok diğer sorundada benle konuşuyorsun zaten :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Elime bir demet çiçek alır kapısını çalarım =)) Ciddiyim =)) Yapmıştım bir keresinde çok şaşırmıştı garibim =))

0|1
    0|0
  • Birden gönlünü almaya çalışma usul usul yavaş yavaş konuşmaya çalış arada bir kırdığın konu hakkında aç şöyle şöyle böyle böyle oldu sonra böyle oldu de eğer konuyu kapatıyorsa da uzatma sen de kapat .

0|0
    0|0
  • kisiden kisiye fark var.. herkes ayni muameleyle yumusamaz... ben bi hata yapinca biraz sirinlik ve tatli dil ile sorunlari hallediyorum.. sende onu tanidigina gore ince noktasini bilmen gerekir

0|0
    0|0
  • ben 1-2 defa icten bir özür mesaj yazardim cevap vermiyorsa hic ugrasmazdim , fazla naz asik usandirir ! askindan ölsemde bir daha yazmam tlf etmezdim !

mesaj ve tlf yumusamiyorsa ugrasma zamana birak bekle

0|0
    0|0
    • kaç aydır bekliyorum lafları saydırdım küfür değil tabii ama of of

• Özür dile..Kabul etmeyip trip atarsa uğraşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...