Emre bolezoglu Türk futbolunun teröristi mi?

Oynadigi zaman futboluna laf etmem ama sanki artik yaslandikca cirkeflesiyor milletvekillerinden daha cok dokunulmazligi var artik futbolu biraksin plaket falan verilsin ya da emekli edilsin

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ama çok çirkef bir herif yahu

0|1
    0|1
    • Haklisin bende galatasaray da. olsaydi ayni seyi söylerdim emin ol kardesim

• Sen Fenerbahçeli olamazsın cinconlu soru soran senin bu şerefli basının fatih terimi burak Yılmaz hiç sorgulamadi ayhanlari sabrileri unutmadık emre siz de oynadığı zaman bunları hagiden terimden öğrendi bunlari

Kızlar Ne Diyor 4

• Zeytinburnu cocuğu ondan😂 Fenerbahçe li yim ama gslilerin laf yapması yüzünden bütün Fenerbahçe li ler savunmaya geçiyor. Bende bazen hak vermiyorum.

0|1
    0|0
    • Ben gsli olarak laf etmedim ki ona öyle olduğu icin gs li olarak laf etsem alex e etmem lazimdi az canimizi yakmadi

• aynen öyle ama nedense hakemler kör olmuşlar bjk gelince hepsi dana gibi başka takıma gelince mal gibiler

0|1
    0|0
    • Yok bak sen bjklisin diye takip ettiginden herifin huyu. bu böyle adamlar futboldan bir sekilde onure edilerek men edilmeli

• @erkal42 cocukluk yapmana gerek yok 6- 0 mis ya hadi git isine sen

• sana olacagı sormuyoruz zaten olanları görmuyen körlere diyorum ben

• galatasaraylıların emre hakkında söyledikleri çok komik bide soru açmışlar emre galatasaraya gitseydi bu olanlar olmazdı sırf bize geldi diye kinleri var

0|0
    0|0
    • Ne alaka fb taraftarlarin %75 en az ayni görüştedir emin ol hadi gsliler diyor bjk tsliler neden sevmiyor adamin futboluna birsey diyende yok pisligin teki

• beşiktaş trabzonsporun sevmemelerin bir nedeni var ama sizin nedeniniz bu sırf bize geldiği için hala parayı tercih etti fenere gitti diyorsunuz meloyuda türkiyede kimse sevmiyor emre teröristse melo ne acaba

• Hic öyle takintim yok emin ol neden tanju fenere gitmedimi halâ kral diyoruz biz ona emre irkci pislik vs.. Melo desen emrenin yaninda melek caner de gitti bizden örneğin çok yanlis emre gs da ayni pisligi yapamazdi kapi önüne koyarlardi bjk ts lerinde nedeni emin ol sadece pislik olmasidir

• Emre futbol katili

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o adamın lisansı elinden alınmalı futbolculuktan cıktı

0|1
    1|1
  • emre provakatörün başta gideni...

0|1
    0|1
  • Futbol fahisesidir.

0|1
    1|1
  • Emre ye laf atanlar Türk futbolunun teröristi

0|2
    0|0
  • bancede

0|1
    0|0
  • aile terbiyesi almamış çirkefin biri.

0|1
    0|0
    • Yani bunlar futbolun abileri örnek olacak futbolculari olmasi gerekirken

• ben taraftar gruplarına kızıyorum. büyükşehir maçını kaybettinten sonra florya gidip bağırıyorlar. bu işin batağa sürüklendiğini terimin gönderilmesi ile gördük. o zaman tepki vermedin. cılız tepkiler. sonra tvye çıkıp mühim olan gs yıpratmayalım felan. ünal aysal seçime gittiği aday olmadığı için florya gidip tepki gösterdiler. şerefsizler klupten beslenen asalaklar

• Onlara taraftar mi diyorsun bosversene abi ben terim gittiginde kafayi yedim ama izmirdeyim zatn. maclara gidemiyorum ama gercektende öyle ben ortalik karisir dedim ama hic öyle bir sey olmadi

• Emre 347 başarılı pas ile ligin en çok başarılı pas yapan oyuncusu konumunda ve sayesinde Fenerbahçe 428 başarılı pas ile ligin en iyi isabetli pas yapan takımı. Emreyi çekemiyor olmanız gayet doğal

0|1
    0|0
    • Helal yedirtmeyiz emremizi fatih Terim cincondayken kendi futbolcusu ana avrat kufreder burak Yılmaz her maç kufreder mustafa pekmez hakemin sulalesine kufreder nerdesin ey adalet yok öyle saygı duyacaksınız emre için volkan için gökhan için sevdik bu takımı 25 milyon taraftari ver emrenin

• İşine bak ve hangi takımı oldugunuz ne kadar belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...