Kick boks a giden kız?

kick boksa giden kız hakkında ne düşünürsünüz? aslında sadece kendimi korumayı öğrenmek için gitmeyi düşünüyorum. zaten zayıfım. merak ettim ne düşünürsünüz.

haa bir de şey var. boyum 164. fazla kas yapıp atom karıncaya dönüşmem umarım :D

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kickboksta kas yapılmaz öğrenin artık şunu. Vg ayrı bir spor kick.. ayrı. Kickboksa çeviklik, kondisyon artar, nefesin açılır, dövüşmeyi öğrenirsin vs.. Vücüt geliştirmede vücut yaparsın.

0|0
    0|0
  • hocan psikopat değilse bir bayana kas çalıştırmaz zaten sadece teknik antrenman yaptırır spor iyidir deşarj olursun vücudun fit olur öz güven kazandırır yain biri bana şu kız kickbox yapıyomuş dese ben takdir ederim toplumumuzun spora ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
  • Kendini savunabilmen önemli, kas yapmana gerek yok. Teknikleri öğrensen senin için iyi olur.

0|0
    0|0
  • Sporun hertürlüsü candır.
    Ayrıca dövüş sporları yapan kızlar çok ilgi çekici oluyor.

0|0
    0|0
  • Bence her insanın kendini korumayı öğrenmesi şart.

0|0
    0|0
  • Eski çıktığım gitmişti :D

0|0
    0|0
  • Kick boks da en önemli şey bacaklarının uzun olmasıdır. Bacakların uzunsa problem olmaz

0|0
    0|0
  • Git ;)

0|0
    0|0
  • Git git sevgilini korursun :D

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızlardır genellikle diğer besyocular gibi :)
    kas yapana gerek yok ama fiziğin mükemmel olur (Y)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• keşke bende gidebilsem

0|0
    0|0
  • Kick boks o kadar kas yapabileceği bir spor değil merak etme. Zayıfsanda normal kilolu insanlardan iki katı çalışmalısın ki onlar kadar güçlü olabilesin. Bende kick boks yapıyorum bu arada.

0|0
    0|0
  • git bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...