Sppr yapan herkeste bunlar oluyor mu merak ettim?

Arkadaslar spor yaparken canim cikiyor terliyorum baya hadi onu gectim o normalde belim felan cok agriyor iskence mi yapiyorum kendime diye dusunmuyor degilim bazen :( herkrste boyle mi oluyor merak ettim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bir vücut geliştirici olarak bu sporu hayatnın merkezi haline getirmiş biri olarak surekli kendıne acı çektirmek ve kas yıkımını en ust sevıyeye cıkarmak ıcın var gucumle çalışmak gerekir.. öyle ki.. çok ağır idmanlarımda ağırlıkların altında acıdan dolayı gözyaşlarım akıyor.. ancak aynaya bakınca hepsıne değiyor.

0|0
    0|0
  • spora ilk vasladiysan bunlar normal ama bel agrin surekli varsa kendine zarar veriyosun demektir spor esnasinda bilincli yap sporlarini ;)

0|0
    0|0
    • Ya kondisyon aletine biniyorum onla ne alakasi olabilir ki? 1 saat yapiyorum. Ayakta kaldigim icin felan mi

• Bende ona cok dikkat ediyorum dik durmaya calisiyorum ama anlamadim :S

• egitmenine danissana

• İyi ısın.

0|0
    0|0
  • Canım acıması için dua ediyorum yoksa yaptığım spordan zevk almıyorum her canımın yakışı beni daha da motive ediyor

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme yapıyordum yorgunluğundan canım çıkıyordu para verip eziyet çekiyorum diye bıraktım. :D

0|0
    0|0
  • Basket takımındayım 4 yıldır
    1ay antrenmana katılmadım.
    Topu elime aldım 1 saat oynadım neyse gece uyudum sabah inanmazsın araba çarpmış gibi oldum
    Sporda antrenman yapmazsan afedersin... miş giib kalkarsın her güne :D

0|0
    0|0
  • Sen harakri yapıon bence bacım :D

0|0
    0|0
  • Hareketleri yanlış yapıyor olabilirsin dikkat et kendini sakatlama bir uzmandan yardım al bence

0|0
    0|0
  • Olagan seyler. takma derim.

0|0
    0|0
  • Olcak okadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bütün hareketleri beline yükleme zedelenir

0|0
    0|0