Kitaplığınızda kaç tane kitabınız var ?:)

Herkesin muhakkak bir kitaplığı vardır evinin ya da odasının bir köşesinde.Hiç saydınız mı merak edipte kaç tane kitap var diye kitaplığınızda ? Ve en çok ne tür kitaplar daha ağırlıklı yer tutuyor kitaplığınızda ? Okumaktan en çok zevk aldığınız kitaplar hangileri ?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• 1300 civarıydı diye hatırlıyorum. Bilimkurgu, Tarih, Araştırma ve Felsefe ağırlıklı. Dünya Klasiklerinden, İslamiyet öncesi Türk edebiyatına kadar geniş bir kütüphanem var.:)

0|0
    0|0
    • Bravo arkadaşım beni geçmişsin =)) benimde hedefim 2000 inşallah bakalım :D:D

• Bi kısmını okul kütüphanesine bıraktım, toz falan tutuyolar sağolsunlar. Hem bana zararı olmasın hem başkasına yarasın diye. 2bin olana kadar sen de bi kısmından kurtul bence, temizlik işi cidden zor çünkü:) Ya kitaplığı açık rengiyle yenilicem ya da elden çıkarmaya devam edicem:)

• evet temizlik zor oluyor gerçekten =)) bakalım bende kütüphaneye veririm belki birazını kıyabilirsem tabi =))

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiç saymadım,hukuk ve meslek kitapları var,okuduklarımda genelde bana hitap eden ve merak ettiğim konular olursa okuyorum,araştırma kitapları ilğimi çeker,

0|0
    0|0
  • Muhtemelen Şuan Kütüphanemde 990 Kitap Bulunmaktadır. Alıpta Hediye Ettiklerim ve verdiğim dergiler Hariç. Ortaokuldan beri düzenli kitap okurum. İçerik olarak,

Bilimsel, Sosyalojik, İdeolojik, Bilim kurgu, Pisikoloji ve Kişisel gelişim , Software İçerikli...birde gençliğime yön veren romanlarıda unutmuyayım.

0|0
    0|0
    • işte benim adamım =)) bende saydım geçen gün tam 1000 tane olmuş =)) Dün 1 tane daha aldım oldu mu sana 1001 =)) tebrikler =)) yarışalım sizinle =))

• İnş. bu arada; link burayı oku. Kriptoloji ile ilgili basit bir mantık... ve bunun gibi bu işlemin 256 defa ayrı bir formülle tekrar edilip karşı tarafdada bunu tersine 256 defa döndürülerek şifrelendiğini düşün:).

• ay bu ne ya kafam karıştı =)) mühendis olduğuna şimdi ikna oldum =))

• 600 ü aşkın kitabım vardı

10 yıl önce sattım 2 rakı parasına

pişmanda değilim

0|0
    0|0
  • ders kitaplarını eklersek bi sürü vardır :D geri kalanları arkadaşlardan alıp okuyorum geri veriyorum.

0|0
    0|0
  • genelde okuduktan sonra birilerine hediye ettiğim için pek yok.en fazla 50 tanedir sanırım :/

0|0
    0|0
  • 40-50 arası kitabım var. Benim olan kitaplarım kişisel gelişim ve gerilim-polisiye , babamın kitapları değişiyor. Nerdeyse üniversitenin her döneminde de 8-10 tane kitap getiriyorum.

0|0
    0|0
    • güzel ;) ama az ya =) benim niye o kadar çok ki =) çok seviyorum okumayı ondan herhal =)

• Ee zaten kitap okumaya başlayalı da çok olmadı zaten. En son Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım kitabını okudum sırada Yeraltından Notlar var ondan sonra bi kişisel gelişim kitabı daha alabilirim.

• sayisini bilmiyorum ciddiyim... kitap evimiz iflas etti de... neyse iste durum böyle.

0|0
    0|0
  • 400'e yakın. çoğu üni'den kalma tarih kaynakları, roman nadir okurum pek aram yok, en çok eski medeniyetler keşfedilecek daha çok bilinmeyeni olan dönemler ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • 36 tane kıtabım var (= 3 yıldaa okuma alışkanlığı kazandım bılırısnız ergenlıkte kıtap okuyan cocugu dövuyorlardı :D

0|0
    0|0
  • bi ya da iki

0|1
    0|0
  • kitaplık mı, o ne yenir mi

0|0
    1|0
  • tam 40 adet kitapım var çoğu kalın sayfalı.. :))

0|0
    0|0
  • Bir edebiyatçı olarak odamın yarısı mecburen kitapla dolu

0|0
    0|0
    • işte bu güzel =)

• Evet sadece arapça da ki hareke olayı yok ondan dolayı biraz karışabiliyor

• Kitap yok ki sayalım.

0|0
    0|0
  • 0

0|0
    1|0
  • kitap okunmak için var..ben okudum..içindekileri süzdüm...

kitap aydınlıktır...

koyunluktan kurtulmak adına kitaplar sonsuza dek elden ele dolaşmalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• en az 100 tane vardır 2 koli içinde şu anda kitaplığım olmadığı için :) tabi çok daha fazlaydı ama arkadaşlarım en az 5 tane olmak üzere okumak için ödünç aldılar.bazıları 3 senedir bazıları 2 senedir bazılarıda 1 senedir ödünç aldıkları halde getirmediler ağırmı geldi nedir okuyamadılarr heralde bir türlü :))

0|0
    0|0
    • şu kitap alıpta geri getirmeyen arkadaşlara ifrit oluyorum =)) benim de 3-4 tane kitabım gitti öyle =)) artık kimseye vermiyorum hiç =))

• 50 tane vardir ya da yoktur.

okudugum kitaplari kutuphaneye bagisliyorum. evde sus gibi durmasindan cok daha iyidir.

3 kutuphaneye uyeyim. 3unde de yoksa alirim kitaplari, ya da okuyup cok cok begenirsem alir kenara koyarim :-) ara ara doner okurum.

daha cok tubitak kitaplari var kitapligimda. bilim tarihi, bilim bidisi, hidisi, quantum hedesi, zamanda yolculuk, atom alti parcaciklar vs vs.

0|0
    0|0
  • Genelde bilgi verici sağlıkla ilgili kitaplar var , mitolojik kitaplar var , aksiyon romantik türü var ama saymadım

0|0
    0|0
  • Benim hiç kitaplığım olmadı :(

0|0
    0|0
  • 89 adet var..

Matematik ile ilgili çoğu, felsefe, psikoloji, diksiyon, beden dili, nlp üzerine kitaplar ve birkaç tane roman.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 400 olabilir hiç saymadm

roman okumaya bayılırım ama en çok babamın biz çocukken aldığı atlas ansiklopedilerini seviyorum. balkonda her yaz 12 cildi evirir çevirir okur resimlere bakıp hayal kurardım

0|0
    0|0
  • 350 kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...