Fenerbahçe'yle şaka olmaz?

Dünkü maçtan önce Beşiktaşlılar, "yok Fener'i üçleriz, yok Fener'i dörtleriz" deyip duruyordu; ama Fenerbahçe, Olimpiyat'ta hesabı kesti, geldi. Maçtan sonra da Beşiktaşlılar hakeme salladı; 6S maçında bizim de penaltımız, kırmızı kartımız verilmedi, biz de 10 kişi oynadık, 6Sliler Alves'e dua etsin, yoksa TOKİ Arena'da onların da hesabını kesecektik.

Demem şudur ki; Fenerbahçe'yle şaka olmaz; bileti keser gider, ruhun duymaz... Saygılarla... ;) (deplasmanda derbileri bitirdik, Saracoğlu'nda görüşmek üzere)

Güncellemeler:
@darkblue89 cevap yazdıktan sonra bana engel basmışın, cevap yazamadım o yüzden... Delikanlı mısın sen?
Arkadaş; Beşiktaş'ı yeniyoruz, 6Sliler ağlıyor... :))))) Böyle bozulacaksanız oynamayalım yahu, Beşiktaş'ın taraftarı bile bu kadar üzülmüyordur, buna çok eminim :)

FENERBAHÇE'm nelere kadirsin !!!

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• o değilde fenerbahçe türk futbolunu kaosa sürüklüyor malesef

0|3
    1|1
    • evet canım, sen de haklısın; git şimdi bir bardak soğuk SODA iç, hazımsızlığa iyi gelir

• siz kendi çapınızda şampiyon olursunuz ancak türkiye yutmaz keriz değil neyin ne olduğunu biliyoruz yakında tüm kulüpler tffye cephe alacak

• Alsın bacım sorun değil, hem bizim BJK galibiyeti sizi neden bu kadar rahatsız etti onu anlamadım :D sakin ol biraz, relax :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Beşiktaş'ta bir Sneijder yokki fenere sağlı sollu geçirsin.

1|1
    0|1
    • waaaaaawwwww işte budur :)

• Ulan oynamayıpta kazandığınız maçları çabukmu unuttunuz mesala şu süper finaldeki Galatasaray ın topu Fener ceza sahası içinde oynayıpta kaybettiği maçı? Hakem konusunda haklısın Galatasaray ın çok net bir atağında Sneijder e gelen topu bir ön libero gibi kesti sonra gidip birde Fenere gol attırdı

• Arkadaş; Beşiktaş'ı yeniyoruz, 6Sliler ağlıyor... :))))) Böyle bozulacaksanız oynamayalım yahu, Beşiktaş'ın taraftarı bile bu kadar üzülmüyordur, buna çok eminim :)

FENERBAHÇE'm nelere kadirsin !!!

• şike şike diye 2 -3 sene canımızı çıkardılar tepemizden biri indi biri bindi kafamızı kaldırıp futbola bir türlü dönemedik amaaaaa sabrettik daha güçlendik eskisinden daha iyi olduk ve hakettiğimiz yere geldik. bu ligi domine eden kulüp Fenerbahçedir. gelecek sezonda avrupaya dönüyoruz biz oynayacağız cezalılar izleyecek.

0|1
    0|1
    • haklısın krdşm... O değil de şu bizim BJK galibiyeti, 64L4T4S4R4Ylılar'a çok dokunmuş knka, fenalar :D

• dokunmazmı. maçan önce tüm galatasaraylılar bjk yenecek diyordu hezimete uğradılar

• :D Heveslenirsin, Fener kursağında bırakır gider...

• Bak bak bak galatasaray macında penaltı ve kırmızı kartları verilmemiş sen attığınız golün verildiğine dua et ve sneijderin gollerini tekrar izle hadi fenerle şaka olmazmış :DDD

1|3
    1|2
    • Oturup da maçı tekrar izle 6'ların takımının taraftarı ;) Biz 10 kişi kalana kadar ŞINAYDER'iniz bizim sahaya geçebiliyor muydu, aç bir daha izle... Emenike'ye yapılan hareketi de bir daha izle, dünkü BJK galibiyeti en çok sizi üzdü biliyoruz :D

• en iyi cevap

• 64L4T4A4R4YLI troller iş başında..

Ölü taklidi yapın gider

0|3
    0|0
  • Gerçek bir fenerlisin, o kadar ön yargılı ve tartışmadan uzak o kadar laf sokup gitme amacıyla gelmişsin ki, aslen şu cevabı yazmak bile zaman kaybı

0|0
    1|1
    • Laf sokup gitme amacında olsam, herkese birer cevap yazar ve onları engeller giderdim...

• Bilip bilmeden insanlara ön yargılı davrandığın için ve aşağıladığın için verdim, yalanım yok

• Güzel kardeşim birincisi ben kimseyi aşağılamadım, ne reelde ne de internette böyle bir şeyi hayatta yapmam.
      İkincisi seni tanımam etmem, fakat sorun ve cevaplara yorumundan bir kanaatim var. Fakat bunlarla dahi önyargılı davranmam kimseye. Senin için kabul edilebilir olmasa da tekrar bakıyorum şimdi, sorun ve cevap yorumlarınla bana yönelttiğin her şeyi fazlasıyla sen yapıyorsun aslında.
      Neyse eksi önemli değil, canın sağ olsun, laf olsun diye söylemiştim. Pek eksilenen biri değilimdir, ondan garipsedim :)

• Ne sakasi hakemin fenere mac vermesine alistik artik bosver :)

0|0
    1|1
    • Fener yenince hakem, şike; yenilince...

Neyse boşver kardeşim

• Dünkü maçı izleyip şerefinle kazandğını düşünüyorsan işte sen tam bir fenerlisin bilader

0|3
    1|1
    • Doğru, siz yenilince biz şerefli değiliz.

• ya işte bizde diyoruzki ne gerek var böle şerefsizliklere çık adam gibi oyna kazan beşiktaş taraftarıda alkışlasın ama yok illa satın alacak aziz alışmış kudurmuştan beterdir.

• Ağzına sağlık, mükrmmrl cevap

• Kadıköyde görüşürüz derbilerde sözünü ayakta alkışlıyorum :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe camiası üzerinde oynanan oyunlar bozulacak :D ehhh mk :D

0|1
    0|0
  • en büyük fenerbahçe...

0|1
    0|1
  • Aynen kardeşim Fenerle kimse başa çıkamaz

0|1
    0|1
  • pişkinliğin bu kadar pess şike şike maç alıyorsunuz emre küfür ediyor kırmızı kart görmüyor bjk nin penaltısı verilmiyor gs maçında taçtan gol atıyorsunuz birde çıkıp konuşuyorsunuz pessss

1|0
    0|0
Yükleniyor...