Sanal arkadaşlarımızla nasıl sohbet etmeliyiz, neye dikkat etmeliyiz nasıl davranmalıyız arkadaşlar..

Sanal arkadaşlarımızla nasıl sohbet etmeliyiz neye dikkat etmeliyiz nasıl davranmalıyız arkadaşlar.. neden sanal arkadaş arıyoruz ? bu kategoriyide ne seçsem yanlız anlaşılıyor bu soru..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Belli sınırlar çerçevesinde elbette reel içinde bu geçerli

0|0
    0|0
    • reel a uymanayan o kadar insan var ki sonunda mutlu evlilikler esahit oluyoruz nasıl reelmiş onlara göre ki

Kızlar Ne Diyor 2

• her bilginizi görmemeli.. çook özelinizi bılmemeli... mesafelii

0|0
    0|0
    • ne konuşmalılar bu sanalda arkadaş edilenler

• bu koza meselesini anlamadım

• yanı bır süüre sonra konusmaya hevesın ve hvesı kaçarr.. o elıne gecersee .. saçmalıklar başlarr..

• kendilerini olduklarından cool gösterenlere karşı dikkatli olmalısın.

sümük çıkabiliyor.

0|0
    0|0
    • bir kızın sanal arkadaş edinmesi ne kadar doğru ola bilir ki ya da erkeğin

• hepimizin var arkadaşları.bokunu çakrmadıkça sorun yok.adı üstünde ''arkadaş'' ötesi olmaz.olmamalı.

• dünyanın hali bu ya uyumlu çıka bilirler hoşlana bilirler daha çok zaman geçire bilirler ötesi olmaması için kuralları kimin koyması gerek bu durumda

Erkekler Ne Diyor 2

• onlarla konusmak daha kolay oluyor :) derdimizi daha rahat aciyoruz. cekinmiyoruz... lakiiinnn her adama herseyini anlatma kisisel bilgilerini yayma,

0|0
    0|0
  • 2-3 kişiye mesaj atmıştım merhaba tanışalım mı? diye cevap yok, sanki yicez sadece arkadaş olarak yazmıştım ya insanlarımız ön yargılı yada arkadaşa ihtiyaçları yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...