Kimi erkek ya da kızlar neden böyle yapar?:D

Kimilerii kendini o kadaaar mutsuz hissederkii ,gerektiğinde oturup ağlar bile fakat bır kız yada erkek arkadaş edınınce kanatlanırsınız mübarek. Ondan snra sanki hastaymışsınızda iyileşmişsinz gibi çookk coool olursunuz bir andaa ve cıktığınızı beğenmezsınız ayrılırsınız.. Bunu yapmaya neden gerek duyarsınız?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorduğun soru biraz karmaşa içerisinde, bir erkek yada kız zaten kendini yanlız hissettiği anda kendini mutlu hissedebilicek bir omuz arar aslında bu sevgili olması gerekmiyor, bir dost bulduğu zamanda bu geçerli sayılır. 2-3 konuşur daha sonra sıkılırsınız. Ne kadar çabalarsan çabala sonunda üzülen sen olursun. En güzeli sevdiğin şeylere kaptır kendini sana kimseden fayda yok bu hayatta. Belki ilerde bir gün hayatının bir anlamı çıkarsa karşına işte o zaman tamamdır. Ama bırakta o gelene kadar sen kendine güven, kendini sev ve yaşamaya gülümseyerek devam et. Ne bileyim yanlızmısın arabesk şarkı veya 2 sigara yakıp hava almak yerine aç komik videolar, komik resimler nasıl desem komedi filmleri ve gülümse. Eminim ki içinde saklanan o mutluluk artık dışarı çıkmayı bekliyor..

0|0
    0|0
    • hiçde karmaşa yok.. gayet düz bir soruydu bu.. kendm içinde sormadm bn gayet iyiyim :D

EWET BIZ OMUZ ARAR DEKN BNM DEMEK ISTEDİĞİMİ DEDİN BIRIYLE ÇIKMAYA BAŞLAR 2-3 konusur yanı cooll laşır ıyı olur ve sıkılır yanıı ayrılır aynı şey :DD bence ıyı anla okurken :DD teşekkürkrler yınede

Erkekler Ne Diyor 4

• soru eksik gibi de sanirim sunu demeye calisiyorsun... sevgiliniz ile birlikteyken mutsuzsunzu vs sonra bir arkadas yapiyorsunuz ama bi yeriniz kalkiyor... niye bunu yapiyorsunuz. di mi? eger cevap di ise basliyorum;

YETERSIZSIN! iste bundan dolayi sevgilin arkadas yaptigi an kaciyor. Onu BOGUYORSUN!

bitti.

0|0
    0|0
    • sen kafana göre saçmalıyorsun bnce.. :D ben gayet net bır soru sordum :D

• Herşeyi anlatmasını isteyebiliriz anlatır ve biterse ama ya diğerleri ..

• Ben görevimi yapıyorsam ,sen görevini yapıyorsan aşayiş berkemal bambam..:):)

• Karakter meselesi... Bildiğin yoldan şaşma.

0|0
    0|0
  • tanısan bıle neden boyle bısey yapalım kı neden ayrılalım sacma yanı

0|0
    0|0
  • salaklarda ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karakter sorunu..Kimisi nankördür,kimisi şükürcüdür,kimisi sadıktır,kimisi vurdumduymazdır.Sana nasıl birinin denk geldiği de önemli.

0|0
    0|0
    • kendisinin nasil biri oldugu onemli degil mi?

• digerleri? onlar kim? soruyu yarim yamalak soruyorlar sonra cevap bekliyorlar... benim gibileri ters cevap veriyor senin gibiler istenilen cevaplari :)

• kesinlikle eski dostum böyle paslasalim <3

Yükleniyor...