Yarın şampiyonlar liginde galatasarayın çıkış yolu nedir?

Bence yarın galatasaray son yılların en zor maçına cıkacak. Cimbomluyum ama ilk defa bu maçtan ümitsizim santiago bernabeudaki maçta bile ümitliydim ama ne yazziki bu maçta ümidim 0. sanırım yine fark yicez ama bu maçta galatasarayın bir şansı olduğunu düşünütormusunuz.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çıkış yolu anüs olur.

0|0
    0|0
    • Seninde çıkış yolun vajina olur.

• Bir kıza göre çok terbiyezsin bunu yazdığına göre sen ergensin 15-16 yaşlarında buraya gelmiş erkek bir ergensin.

• He he

Kızlar Ne Diyor 1

• selçuktan tiksiniyorum birde prandelliden isterseniz bana iyi taraftarı deyin maçı izlemek istemiyorum

0|0
    0|0
    • izle izle ilk maç gibi kötü olmaz. gs defansif oynarsa 1 puan alıp uefaya kalabilir

Erkekler Ne Diyor 4

• Dortmund rahat kazanır

0|0
    0|0
  • Bu mac benim icin cok onemli degil sonraki maci kazan ve uefaya kal gerci son mac ocerde arsenal macida onemli iki maca iyi bilenmek lazim bu mactada serefimizle oynayalimda gerisi onemli degil.

0|0
    0|0
  • galatasarayın yapması gereken 90 dakika boyunca defans yapıp 1 puan alarak uefaya kalmak olmalıdır. alacakları 1 puan uefa için yeterli olacak

0|0
    0|0
  • Bu sene avrupa bitti. Gelecek sene çok büyük ihtimalle uefa finansal fair play kuralları gereği Galatasaray ve Beşiktaşı avrupa'dan men edecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...