Kızlar bu duruma nasıl bir yaklaşım yapardınız?

hoşlandığım kız aslında benim ondan hoşlandığımı anlıyo ve biliyor ama ama açılmıyorum yani kızlar siz bu kızın yerinde olasaydınız ne hissederdiniz ne yapardınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• sn ona kndını harektlernle sozlernle ifade etmeye calıs utangac tavrlar sergıle mesela ona cktrmdn bak o sna bknca yavasca yuzunu onune eğ ztn gonlu snde vrsa oda bşyler yapacktr... umrım yardmcı olabilmsmdr ac kafayla...d.

0|0
    0|0
    • bunları yaptıktan sonra direk gidip yüzünemi açılıyım yanii

• owww sen naptınya direk damara girdin şimdi :)) ama çok teşekkür ederim yapıcam;)

• yani biri benim için bunları yaparsa çok mutlu olurum aşık değilsem bile aşık olrum yani bence kızlar erkeklerin davranışlarından ve sözlerinden etkilenirler... rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana İNŞAALLAH başarılı olursun...

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu cocuk neyı beklıyor derdım

0|0
    0|0
    • peki ya sen ona karşı bi şey hissetmiyosan ?

• bunu sezdiysem ama ben boşsam ona karsı ınsallah benden ıs cıkmayacagını anlamıstırda hıslerını soyleyıp herseyı mahvetmez dıye dusunurum cunku soylerse olan arkadaslıgımızda bıter

• belli bir süre hoş ama sonrası sıkardı bu durum. cesaretli olup açılmasını isterdim . yoksa korkak olması şöyle kendine güvenmeyen bir tipmiş gibi hissedebilirim bu davranışından dolayı. bunu hissettirmemeli.

0|0
    0|0
  • senin ondan hoşlandığını anladıysa gerçekten sende onun hoşuna gidiyosan daha yakın davranırdı açılabilmen için ama anladığı halde uzaksa istemiyordur demektir

0|0
    0|0
  • nıe acılmıonkı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden açılamıyorsun git deki benim gibi biri gelip sana aşkını itiraf etse ne yaparsın de. ona göre açılırsın :)

0|0
    0|0
  • ama ama yazman bir kız olabileceğin ihtimalini hissettirdi

0|0
    0|0
    • la olum sövsem daha mı iyidi:D

• Hacı böylede olmamış cevap veren kız yok :(

• dur abisi güzellik uykularından kalkmalarına izin ver :)

Yükleniyor...