Fikret ormanın emreye laf etmeye hakkı var mı?

bir önceki maçta gökhan töre küfür etmiş fikret orman gökhanın arkasındayız demiş meğer bunu bilmiyordum kusura bakmayın emre az bile yapmış size ahahahahaha :))))))))))))))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fikrete bunlar az bile! Azmı Fener yalakalığı yaptı kendisi Galatasaray a laf atıp duracağına biraz şu Fener ve Fenerasyana karşı duruşu sergileseydi şimdi bizde o na hak verirdik Geçtiğimiz Sezonlarda Bjknin şampiyon olacağına kendisi bile inanmıyordu o bakımdan TFF ye ve Fenere gıkını çıkarmadı bu sene Şampiyonluk için heveslendiler daha yeni akıllarına geldi bunlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fikret orman cok cok gec kaldi bazi seyler icin ama buda emrenin bilice kufur etmesini gerektirmez ya da volkanin. Bu oyunculari onlarda iyi tanidi ormana glnce gec kaldi bence.

0|1
    1|0
  • öncelikle gökhan töre cezasıını çekti ve kendi futbolcusu tabiki de arkasında olacak

2. si emre hakemin kulağına söyledi hakem duymadı güya

3. sü gökhanın söylediğini hakem duymadı hareket bile etmedi bülentin işgüzarlığıyla verdi

0|0
    0|0
  • acemi başkan ne dediğini unutmuştur. aslında onun derdi aziz yıldırım orda emreyi bulmuş ona saydırıyor.
    halbuki maçtan önce çıkıpta biz başkaları gibi hakem odası basmıyoruz demese aziz yıldırımda karşılık vermeyecek.

0|0
    0|1
  • futbol konuşmayı seven kadınların sayısı her geçen gün artıyor. sizinle oturup futbol konuşmayı isterim. kadınların futbolun içindeki virüsten arındıracaklarını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Başkasının aletiyle gerdeğe girme konusunda Fransızların eline kimse su dökemez..

Şekil A'da da görülüyor ;D

0|0
    0|2
    • asıl siz bunu iyi yapıyorsunuz fenerin altı sıfırıyla övündünüz yalan mı

• bak konuyu getirdiğin yere bak tezatlık var neyse uğraşmıcam senle elin bilmem neyi derken asıl elin bişeyini sahiplendiğiniz ortaya çıkıyor senin bu yorumnla

• Ben kimseyi sahiplenmiyorum..2 takım arasındaki kavgaya müdahil olup ortamı germek çabası içine giren içimizdeki Fransızlar kadar antipatik bir şey yok..

• artık şu mantığı kavrayın doğru bir tanedir küfür yanlış hareket emrede etse gökhanda etse bende etsem anladınız mı? ama sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yanlışa zamanında yanlış demezsen gelip seni de bulunca ağlamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Şimdi önce şunu anla töre 3 maç ceza aldı emre ye vereceklermi? Veremezler götleri yemez

0|0
    0|0
    • hatta milli takımdan bile atamazlar emre bu tür şeyleri yapmaya devam edecek volkanda dahil bu ligde anarşi çıkacak yakında

• Yav bjk ve fenerden sana ne? 64L4TAS4R4Yin alt yapı takımı ts den bahset biraz

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Küfür bir sporcuya asla yakışmaz, Gökhan'ın küfür etmesi yanlış ama yıllardır Türk futboluna emek vermiş, tecrübeli ayrıca abisi yaşındaki Emre'nin daha olgun tavırlar sergilemesi daha normal olmalı.. Gökhan'ın futbol dışında yapmış olduğu hatalardan istifade ederek üzerine oynanmasını yanlış buluyorum. Belkide Fikret Orman bu kadar başarılı ve ilerde Beşiktaş'a , Türk futboluna bir çok başarılar getirecek bir oyuncunun arkasında durmayarak onun harcanmasını istememiş olabilir.

0|0
    0|0
    • gökhan töre daha ilk oldu ama emre ve volkan hep bunu yapıyor derbilerde bakalım emre milli takımdan atılacak mı volkan atılmıştı

• burada söz konusu adaletsizlik Gökhan aldığı maç cezalarıyla hatasını anlayacaktır, tekrar başkan tarafından ceza verilmesi yanlış. Emre yıllardır böyle onu hiçbir ceza yıldırmaz zaten artık ceza almayacağına adı gibi emin konuşuyor. Bir de insan hata yapar ama önemli olan bunu kabul edip tekrarlamamaktır.

• emre kadar şımarık futbolcu yok

• Toreyi haksizken sacma sapan savunmaya bayiliyolar

0|1
    0|0
Yükleniyor...