Demba Ba Mehmet Topal'lı kafakola almış çekiyor faul yapıyor beşiktaş neden penaltı bekliyor?

Hakem doğru karar verip faul çaldı. faul bizim oyuncumuza yapılırken beşiktaşlıların penaltı beklemesi komik değil mi?
http://i.hizliresim.com/AYdqXL.jpg

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu pozisyonu herkes kendine ceker. Ne kadar doğru olsa da herkes mutlaka laf söyler. Bunda hakem bence haklıydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru Ba ceza sahasında ben şu Mehmedi indirirsem belki kendi kalesine gol atmasını engellerim diye düşünmüş olmalı :)

0|1
    0|0
    • istem dışı yapıyor ama faul kararı doğru. bu arada hoşgeldin sahalara dönmüşsün

• bencede hakemin faul kararı doğru çünkü kale arkasındaki hakemin gözü önünde oluyor

• Hakemlerin gözlerine inancım kalmadı ki ''gözü önünde oluyor'' benim için ispat olsun :)

• mehmet topal güreşçi olacakmış da son anda futbolcu olmuş gibi bir hali var :)))))

0|0
    0|0
    • demba ba topalın kafasını koparmaya çalışıyor tavuk gibi

• tavuk gibi mi hahaha :))))) zaten de tavuk gibi dem ba'ya uçtu mehmet topal sonra çırpınmış garibim

Erkekler Ne Diyor 5

• Güreş federasyonuna uygun bu pozisyon

0|0
    0|0
  • Ben seni belinden tutup indirmeye çalışırsam, kurtumak için yapacağın ilk iş kolunla boynumdan itmek olur, sadece onu yapabilirsin çünkü..

Hayatında hiç futbol oynamamış adamlar Demba'nın kolu deyip duruyor.. Topal, topun nerde olduğuna bile bakmıyor..

0|1
    0|0
  • Pozizyon net penalti hatta yorumcular kirmizida olurmu diye tartisiyo yani penalti olugu net cok net.

0|0
    1|0
  • Şike şike şike Şampiyon Fener Tahta Döndü :)))

0|0
    0|1
  • Yav keşke kırmızı kart çıkmasaydı galibiyetimizi gölgelediler

0|0
    0|0
    • ama kırmızı doğru. biz nasıl alves bizi sattı dedik onlarda oyuncularına baksın

Yükleniyor...