Bence soğukkanlı olmak nadir bulunan farklı özelliklerden biri. Siz soğukkanlı mısınız?

soğukkanlılık canlıların doğasında az rastlanan güzel bir özelliktir.Siz soğukkanlı mısınız yoksa telaşlı tavşan mısınız ?

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• çocuğum olana kadar yeterli derece soğuk kanlıydım çocuktan sonra resmen panik atak oldum gulk yapsa boğuluyor diye ayaklanıyorum ... çok feci durumdayım

0|0
    0|0
  • olaylara göre değişir bu durum,ailemden uzak olduğum için,en ufak sağlık sııntısında deli oluyorum basip yanlarına gidiyorum..sonra bir bakıyrum abartmış birileri.. olan bene olmuş:) işte o an cinayet işleyebilirim:D

0|0
    0|0
    • ailem hariç sıkıntyı yok:) ailemde değil 3.cü şahıslar:)) bakalım ambulans vs almayı düşünüyorum zaten:D kökten çözüm:)

• Problemler karşısında panik olup ortalığı birbirine katmam sağlıklı düşünmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • telaşlıyım ve kaygılıyım ama içimde yaşıyorum dıştan bakan sakin ve soğukkanlı sanıyor

0|0
    0|0
  • soğukkanlı olamadım hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • keşke olabilsem. Panik atağım ben.

0|0
    0|0
  • olay anında sogukkanlı olur mudahale ederim, sonrasında cıkar acısı

0|1
    0|0
  • Sacma bir soru.

0|0
    0|0
  • Sinir bozucu derecede soğukkanlıyım.

0|0
    0|0
  • acayip soğukkanlıyım bn bile şaşırıyorum kendme:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde fazlasıyla soğukkanlı ve rahatımdır ama istemeyerek bulunduğum bir ortamda çok rahatsız olabilirim.

0|0
    0|0
  • Çevremdekileri sinir edecek kadar soguk kanlıyım :)

tabı bır kac konu hariç

0|0
    0|0
  • Evet. Olay ne olursa olsun soguk kanliyimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...