Seni seviyorum demek çok mu kolay?

Erkekler bu sorumda size. çıktığınız her kızı seni seviyorum demeden tavladınız çünkü hem söylemek zor geldi hem de sevmediğiniz halde demek istemediniz. böyle bir erkek olduğunuzu düşünün. ve sonra karşınıza biri çıktı. ona mesajda bile yazamadığınız 2 kelimeyi gözlerinin içine bakarak söylediniz. bunu gerçekten bişey hissetdıyseniz mi yaparsınız yoksa kız zorlu biri olduğundan elde etmenin tek yolu bu diyip yalan söylermisiniz gözünün içine baka baka

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kolay sarfedilmemeli tabi..Hiç tanımadan konuşmadan bile karşıdan görüp seni seviyorumlarıda anlayamıyorum.

Kendi içinde hayaller yükleyerek,onu kendince çekip çevirip biçimlendirip seni seviyorum.

Tanıdıktan sonrada hayallerinin ötesinde çıkarsa,oldumuya şimdi?noldu o uçsuz bucaksız sevgi sözlerine?Karşıdaki de demiyorki kardeşim sen beni tanımadan sesimi huyumu duymadan nasıl seversinki,sen sadece hayalinde yarattığın beni seviyorsun?

Dur lan bi tanış bakalım belki ben o sevgiye layık değilim..

Seviyorum demek kutsaldır bence,sorumluluklarını kaldırmak yerine getirmek, benzemez öyle iki kelimeyi bir araya getirmek kadar kolay değildir..

O yüzden her görüp tanıdığına seviyorum diyerek kirletiyorlar.

En küçük bir şeydede Allah belanı versin şerefsiz, eeee olduma ya şimdi?

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bu gözlerinin içine bakıp söyleme olayına da hasta olurum. o an zaman durur dünya ile de ilişki kesilir di mi.. bu durum nasıl bir hava açığa çıkartıyorsa; siz kızlar tarafından gerçekten seviyor olarak anılıyor erkekler.. ama bu ''seni seviyorum'' cümlesini silah olarak kullanan erkek şu ana kadar görmedim. tamamı ile kadınların kuruntusudur.. ve erkekler bir kişiyi ömrü boyunca sevecek diye de bir hadise yok. sonuçta insan aşık olup sevebilen, ve aldatan bir varlıktır. x i artık sevmiyorum y yi sevebilirim ya da x i seviyorum ama y yi de seviyorum. bu durumu biraz anlaşılamıyor o kadar.

0|0
    0|0
  • çok dersin anlamı kaçar.az söylersin sevmiyor olursun.söylemezsin neden söylemiyor olursun.vay canına arkadaş ne büyük başımız varmış :D genel anlamda konuştum.soruna gelince söylemek zor değildir.ancak bundan tamamen emin olunca söylemek hem daha duygusal olur hemde daha anlamlı gelir bana göre :)

0|0
    0|0
  • yalanı sevmem. yalan söyleyeni de. ben birini sevmeden ona onu sevdiğimi söyleyemem. ama eğer seviyorsan da sevdiğinin gözünün içine bakarak onu sevdiğini söylemek gerçekten çok büyük bir haz veriyor insana.

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum demek zordur,hemen söylenen den şüphe etmek lazım,

0|0
    0|0
  • Ben sevmediğim birisine asla seni seviyorum demedim, demem de. Çıkmak veya çıkmamak önemli değil. Sevgili olabilirsin de olmayabilirsin ama ben genelde kişinin toplumsal konumu uygunsa açıkça söylerim. Sevgilim olması şart değil. Sevgilimse de seviyorsam "seni seviyorum" derim, sevmiyorsam bişi demem. ya da hoşlanıyorum, derim.

1|0
    0|0
  • Hacı erkekten erkeğe değişir bu.Ne amaçla onunla birlikte olmak istediğine bağlı.Kimisi var adamın 2 dakikasının 1.55'i Seni seviyorum'la geçiyor.Kimisi Haftada ayda bir defa utana utana gözlerinin içine bakarak söylüyor.

0|0
    0|0
  • Mesajdan sora bulustugunuza gore ilk bulusmanız heralde..ilk bukusmada bi adam seni seviyorum diyosa seni sadece arzuluyordur..tabi cocuklarının anası evinin kadını olarak değil anladın..zaten sevgi sevmek oyle kolay mı ya hormonlarda cogu zaman soyletir o cumleyi..yeterli zaman paylasım saygı olusmussa sevgi de pesinden gelebilir..yoksa ole sevmek kolay mı ask cok basit de sevmek cok zor

0|0
    0|0
    • mesajdan sonra bulusmadık 2 sene bırlıktelıgımız oldu 1.senemızı doldurunca soyledı

• hee

0|0
    1|0
  • seni seviyorum...

0|0
    0|0
  • ben soyleyemem mesela seviyosam seviyorum derim sevmiyosam hosuma gitmedi ise veya hersey guzellik degildir bana davranisi kotu ve olmusuz bukduysam direk yuzune soylemeyi tercih ederim ne kendimi yaralarim ne karsimdakini ...

0|0
    0|0
  • gözler yalan söylemez bence cevap sende aga sen söyle ama bence o çocuk seni gerçekten seviyor çünkü her erkek sevgilisinin gözlerine bakarak kolay kolay söyleyemez :) bu arada utanarakmı söyledi yani çekinerekmi ?

0|0
    0|0
    • evet baya bır zorlandı once hık mık dedı ama soyledı utanıp sıkılması bana daha samımı geldı acıkcası

• genelde rüyalar hep ters çıkarmış :D o zaman çocuk senden nefret ediyor şu an :DDDDDDDDDD

• ruyamda benı sevdıgını soylemedı ben yasanmıs bır olayı yazdım buraya

• madem her kızı seni seviyorum demeden elde etmişiz , neden zahmete girip seni seviyorum diyelim ki ,? ha ?

0|0
    0|0
  • Sevmekle bir alakası yoktur kızı yoklayarak istedigini elde edebilir bir erkek :) sürekli üstü kapalı iş atma olayları gibi ;) seni seviyorum dalgası çok amator ve eski bir tüyodur :)

0|0
    0|0
    • aga bence bu çocuğun gözü senin kadar açılmamıştır:))

• o zaman sana tek diyecegim sey su cidden hic duraksamadan gozlerinin icine baka baka bunu dediyse gozlerinden cıkan enerjiyi bile hissetmissindir . eger sen zorlu bir kız isen ona tam ortada deger ver ne kotu ne iyi ve yavas yavas gerivites yap o senin ustune gelecektir kendine cek onu evcillestir ve sonunda bir sevgilin olmus olacak .onu kırmadan cek ama sakın kopekleme :)

• sende hep zor sorular soruyorsun ama gözlerinin içine bakarak içten sölüyorsa gerçekten seviyordur be hacım

0|0
    0|0
  • yoo çok kasmıyor fazla enerjide tüketmiyorsun, iki kelimecik okadar o.O

0|0
    0|0
  • Gerçekten birşey hissettiysem söylerim. Gerçi bu konular insanına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Ya da o soruyu şöyle soralım seni seviyorum diye yalan söylemek bu kadar kolay mı ?

0|0
    0|0
  • bu cümlenin içini boşalttılar...dünyanın en çok söylenen yalanı : seni seviyorum

0|0
    0|0
  • yolda gördüğüm her 70 yaşın üzerindeki nineye tüm içtenliğimle seni seviyorum demek istiyorum ://

0|0
    0|0
  • bence çok zor ama artık yerlere düşmüş maalesef

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum esinti21

Sence zor mu ? Sen karar ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlişki esnasında söylenmesi zor,ama ayrıldıktan sonra bir mail'e sıkıştıracak kadar "kolay"mış.

Peh.

0|0
    0|0
  • Bende cevap verebilirmiyim? :) Cok zor:p

0|0
    0|0
  • cok rahat hissetmeden soyleyenleri mevcut.

1|0
    0|0
  • kolay olmamalı.

0|0
    1|0
Yükleniyor...