Ayrıldığınız sevgilinizi kafanızdan nasıl atarsınız? Neler yaparsınız?

Sevdiniz ama yaşanan büyük kavgalardan sonra ayrıldınız. Asla dönmeyeceksiniz kararlısınız size yapılan büyük haksızlık var ortada. Nasıl davranırsınız? onu düşünmemek için neler yaparsınız?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• handikaplarını düşün.

Nasılsa bok gibi giyiniyordu...

Nasılsa malın tekiydi...

Nasılsa beni bırakacaktı, gözü dışarıdaydı...

Nasılsa bana şöyle hakaret etmişti...

Nasılsa evlenemiycektik...

Nasılsa bir şekilde uyumsuz olacaktı...

Falan felan... Handikap ne varsa düşün...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kafamı dağıtıcak başka şeylerle uğraşırdım sevdiğim şeyleri yapmak spor olsun yemek yapmak kitap okumak film seyretmek el sanatları vs. bi çok şey var

0|0
    0|0
  • İçimden ''attım'' diyince atıyor ve üstüne limonlu soda içiyorum..

Gelsin yeni hayat..

1|0
    0|0
  • bu sorunun cevapbını bulursan banada soyle

1|0
    0|0
  • Sonuncusunu bu siteye kaydolarak atmıştım kafamdan

0|0
    0|0
  • Kolay değil ama imkansız da değil. Bir sürü yöntemi var. Yeni manita, zaman, yeni uğraş vs.

0|0
    0|0
  • Onu tuvalette hayal ederim.

0|0
    0|0
  • kafadan atmak mümkün değil acısını çekiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• olduğu kadar! olmadığı kaderdir...

piskolojini akışına bırak kendini zorlama,

kişiye ulaşmaya çalışma,hbr almak veya hbr getirenlerden uzak durmak lazım,yara kanamadan kabuk bağlamaz, iyi olması içinde yaraya müdahale etmemek lazım.. onunla ilgili hiç birşeyi kurcalama,acını çek ayıp değil..zamanla izi bile kalmıyacak,anımsayacaksın sadece ve manasını yitirecek..yaşın gereği şanslısın..

1|0
    0|0
  • 10 yıllık sevdğm 8 yıllık eşmden ayrıldım hiç kolay değil düşünmemek ... düşünmeden olmaz dönüşü yoksa tek yol olabildiğince uzak kalmak

0|0
    0|0
  • Hmm haksızlığa uğramak kötü tabii..

En son yazdıklarını okuyup iyice uzaklaşacaksın,senden ayrıldıktan sonra ki tavırların bakıp,ters şeyler gördüğünde zaten ister istemez ait olduğu yere gidecek o da,her eskiyen hayat gibi..

Çok takılma,her şarkıda izi olsa dahi misal,hakettikten sonra,unutuyorsun..

Zor değil, zaten onlarda yardımcı oluyorlar nefret etmen için elinden geleni yaparak :))

0|0
    0|0
  • Bana çektrmişse ıntıkamımı kötü alırım .. AKSİ taktirde olgun bı sekılde ayrılır daha yakışandır..

0|0
    0|0
  • Önce baya bi düşünürüm bi süre tanırım kendime. Ağlarım zırlarım çikolata yerim. Yürürüm bol bol düşünürüm. Kendime tanıdığım sürenin sonuna gelincede geçer aynanın karşısına kendimle yüzleşirim. O andan itibarende unutma çabalarına başlarım gezerim tozarım gülerim alışveriş yaparım en önemlisi yeni insanlar yeni uğraşlar bulurum.. Yani şimdiye kadar bunu yaptım ve kendimce dogru olanı yapmışımki unuttum.

0|0
    0|0
  • Bana cok büyük bir hata yapmis ise, ve gercekden kararim karar diyorsam, ayrildigim an unuturum onu !

0|0
    0|0
  • bunu dinlerim defalarca link

0|0
    0|0
  • hayatımdan bir gereksiz çıkmış olur haksızlık varsa hiç zorlanmam her zaman ne yapıyorsam onu yaparım

0|0
    0|0
  • ben paintball a bağlıyorum kendimi.

0|1
    0|0
  • kafa atarım.

0|0
    0|0
  • Kac ay veya kac sene birlikteydiniz

0|0
    0|0
  • iliskinizin kötü yanlarini düsün sana yaptigi haklizliklari düsün 'iyiki ayrilmisiz' dedirttir kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...