Sizden daha fazla harcama yapan arkadaşlarınızla takıldınız mı nasıl oluyor ?

Ekonomik durumu sizden çok iyi arkadaşlarınızla takıldınız mı ? Takılmak Nasıl oluyor ?

Güncellemeler:
Takılması fena oluyor mu ? Onlarla aşık atamıyorsun. Çünkü takıldıklarında en pahalı mekana gidiyorlar. Ordaki bir mamul piyasanın 5 katı. Sonra alışverişte en pahalı mekana gidiyorlar alış veriş yapıyorlar gözü kapalı. Hiç affetmeden para akıtıyorlar. Senin paran kısıtlı onlarla yarışamıyorsun ki.
Benim arkadaşlarda aklı başında biz normal yerden alış veriş yaparken onlar nerde pahalı marka var ordan alıyorlar. Son model arabbayla su gibi benzin harcıyorlar.En pahalı mekanda en pahalı şeyleri götürüyorlar.Şaka gibi diyecem paramı mıçıyonuz :D aşık atılmıyor hiç başınıza gelmedi sanırım böyle bir ekonomik skala farkı.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• takıldık yaptık öyle bi hata. sen içinden "ohaaa" çekerken o görüp "inanamıyorum çok uygunn" diyor o anda dünya duruyor :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben öyle bir sorun yaşamıyorum durumu çok iyi arkadaşlarımla beraberken. yerine göre hareket ediyorlar hiç öyle pahalı yerlerde paraları deli gibi saç saç, çar çur har vur kop kop kop olayı yaşanmadı :))

0|0
    0|0
  • Hepsi bana takılır :P Money matters bebek !

0|0
    0|0
    • hepsi sana takılmak

• sınırsız para olmak sende ?

• yeah man! Benim babada var petrol fabrikası. Mani gani.

• Hoş olmaz tabi

0|0
    0|0
  • paran olmasa da kredi kartı imdada yetişiyor böyle durumlarda

0|0
    0|0
    • nasıl yetişiyor paran yoksa zaten hiç oluyorsun

• kartın limiti var limitden yiyorsun sonraki aylarda maaşından düşüyor

• takılmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tabi la biz dolmuş beklerken durakta,önünden aynı sınıfta okuyan adamın BMW ile geçmesi ne koyuyor biliyon mu :D

0|0
    0|0
  • Takıldım ama hepsi aklı başında arkadaşlar. Zaten mekân olsun, alış-veriş olsun benzer veya aynı yerler. O tür standartlarda bir ayrışma yok.

0|0
    0|0
  • Benden daha iyi olan kimseyle takılmadım

1|0
    0|0
  • Takıldım çok güzel oluyor hep ondan geçiniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...