En doğrusunu bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen...

bir buçuk sene önce yakın kız arkadaşımla benimde daha önceden tanıdığım bir erkek arkdaşım yakın oldular çıkar gibi.. Fakat bi buçuk sene sonra o erkek arkdaşım beni sevdiğini hoşlandığını söyledi.. karar veremedim gerçekten yakın kız arkadaşıma saygısızlıkmı olur yardım lütfen.. Ama yakın kız arkadaşımın ona karşı tam bişey hiissetmedini biliyorum bir hoşlantı gibiydi..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel Kardesim diyorum Cünkü Yazdiklarina Cevap yazacagim ..

Anlamadigim ne biliyormusunuz Insanlarda Neden böyle Insanlar kendilerine Sorun yaratmakda

bire birler neden simdi Sorarsin belkide bu ne diye. Yasini tam bilmiyorum ama Tahminime göre Genc birisisin buda nedemek Tabiki Senin 99 yasindaki bir Ninem olmadigin Seninde Erkek Arkadasi konusunda Secim yapa bilecegin bir yasdasin ve burda Akili olan böyle bir iliskiye baslamamak olur Cünkü Sokakda Dünyada Erkek cok önemli olan degerlerin en Güzeli paha bicilemez olan Arkadasliginizi böyle bir sebebden yipratman olur.

Yani Sen bu isi unut ve hic baslama iliskiye konusmada simdi benim Arkadasimsin birisi beni sirtimdan Picakliyacak Sende afferin diyecek Konusacaksin Mümkünmü Sence böyle bisey ?

Sen ayni durumda olsan ne hissedersin ne Düsünürsün ? Soruyorum

0|0
    0|0
    • umursamam :)

• Umursamamam demisin ozaman Sen gercekden Egoist birisisin vede Sen bu Cocuga bence kafayi takmisin ve Bu Gencle birlikdelige karar vermisin bizim Kelimelerimiz bos yani . Kafanda kurdugun Filmin Sonuna geldiginde benide bilgilendir nasil bitti diye :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşınla önce bir konuş derim, sor bakalım sen bu çocukla ilgili birşey hissediyor musun aklına birşey kaldımı vs vs.Ona göre ne yapacağına karar verirsin :)

0|0
    0|0
  • kız arkadaşını öldür saygısızlık olmaz

0|0
    0|0
  • Adam zaten seni seviyo sende onu seviyosan kız arkadaşın ne yapabilir :)

0|0
    0|0
  • 1,5 sene daha bekle

0|0
    0|0
  • arkadaşının yüzüne bakamayacğın şeyler yapma

0|0
    0|0
  • arada cıkma yoksa neden haksızlık olsun kı zaten sende hosalnmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşını en iyi sen tanırsın ona göre davran. Kız arkadaşın ufakta olsa hoşlandıysa belki kırılabilir.

0|0
    0|0
  • yahu ne ayıbı , seviyorsan yanaş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...