Fenerbahçe'nin Galibiyeti mi? Yoksa Hakemin Kararları mı?

Dün Aşam Oynanan Derbide Fenerbahçe'nin Galibiyetinden Çok Hakemin Kararları Ön Plandaydı.. Günler Öncesinde Hakem İle Yapılan Konuşmaların Gerçekten Hata Yapacagı Bariz Ortada Ve Beşiktaşlı Taraftarlar Bunu Dile Getirmişti.
Şimdi Şunu Düşünüyorum Her İki Takımın Konuşmaları Ortada Fenerbahce Baskanı Aziz Yıldırım: Gerekirse HAKEM Odasınıda Basarım. Sözü Futbolun Adaletinin Ortada Olmadıgını Göstermektedir.. Volkanın Demba ba ya '' Bırakın S.. Onu'' Demesi ! Emre'nin Her Maçta Yaptıgı Rezillikler Hala Futbolcu Diye Tutanlara Yazıklar Olsun Verilmeyen Penaltılar Vs Vs Çok Açık Ve Net Beşiktaşın Önünü Kesmeye And İçmişler Oyuna Gelelim Beşiktaş Dün 7 Hafta Oynadıgı Oyunu Gösteremedi Eyvallah Ama Hakemin Kararlarınıda Yabana Atmamamız Lazım. Bana Göre Sonuç = Beşiktaş :0 - Hakemler : 2 Saygılar!

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenev resmen bir amerikan futbolunu sergilemiştir her zaman ki gibi, faul etmeleri küfürleri karşı takım oyuncularına sözlü ve elle tacizler de bulunmaları. Fener bahçe bügüne kadar hiç bir maçı alın teri ve hakkıyla almamıştır.. açık ve NET !

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sormak istiyorum hangi oyunda rakibin boynuna iki elle dolamak var.. yda hangi oyunda bu rahatlik var 5 kez kufur edip ustune ben istedigimi yaparim dmk var.. yerde yatan demba ba icin kufur eden volkanin serefsizligi hangi takimda var. Sizin yere yatan yalandan adamlariniz icin biz topu taca atiyoruz.. cok sukur yensede yenilsede hep beraber el ele bizim karsimiza cikabiliyolar.. allah tum takimlara nasip etsin boylesini.. renklerinee asigiz besiktasimin attigi gollere yendigi maclara degil.. birgun degil hergun besiktas

0|1
    0|0
  • Ciddi bir atağınız var mıydı acaba neden böyle bir algı yaratmak istiyorsunuz bazı beşiktaşlılar bile kabul etti iyi oynamadıklarını

1|1
    0|1
    • Yazıları Bir Tekrar Okuyun ( 7. Haftadır Oynadıgımız Oyunu Dün Oynamadık ) Diye Not Düşmüşüm Ondan Sonra Yorumlarınzıda Düşünerek Cevap Yazın

• Fener maçı hakeden taraftı. Bjk beklendiği gibi oynayamadı. Hakem hata üstüne hata yaptı

1|0
    0|0
  • tamam hakem hataları vardı ama beşiktaşın forvetleri bizim buraktan beter

1|0
    0|0
  • Hakem hatalari vardi

0|1
    0|0
  • Hakkettik biz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maçın pozisyonlarının değerlendirildiği saçma programlar varya yararlı bir yanı var bahane bulan fakir edebiyatı yapan rakip taraftarın ağzına lafı tıkıyor. Olcanın iki tane haklı sarı kart yediğini ve oyundan çıkarıldığını izle ve gör kardeşim. Bu beşiktaş ne zaman kırmızı kart yese hep aynı terane yok hakemler yok bilmem neler. Ayrıca herşeye ıslık herşeye itiraz eden bir taraftar. Hayır bu ne salaklık bu ne saçmalık ki taca çıkan topa bile ıslık çalıyorlar itiraz ediyorlar. Taca itiraz eden taraftardan tabi kırmızı kartı falan anlamasını beklemek büyük bir jest olur. Onu bunu bırak kardeşim Fenerbahçe Galatasaraya o kadar iyi oyun oynamasına rağmen kaybettiyse üstüne kırızı kart gördüyse penaltıları verilmediyse peki o hakemler o hafta nerdeydi? Veya Akhisara yenildiğimizde nerdeydi hakemler. Tutarlı ve makul olalım gövemizin üstünde kimi makyaj yapmak saç şekillendirmekten ibaret saymayalım içinde beyin var biraz onu kullanalım.

0|0
    0|0
    • Olcaya laf etmiyoruz sizin takımda 3 tane kırmızı vardı tabi ancak var'dı oluyor Azize sağolsun

• Varsa çıkıp göstereydin kardeşim. 3. Dakikada gol yiyorsun dengen bozuluyor agresif gergin hareketler geriyorsun galip takımı sonrada kırmızı kart vardı bilmem ne yeterince sarı oldu zaten. Kırmızı kart öyle Cüneyt Çakırın yaptığı gibi peynir ekmek gibi çıkmaz. Makul taraftar olun ben mi dedim 3. dakikada bas golü. ya da Kaçırdığınız gollerde hakemin fenerin ne alakası var. Forma üstünde top önünde seyircin arkanda ataydın.

• fenerbahçe beşiktaşın ayağına top vermedi necip in kanadını yol geçen hanına çevirdi oyuncunuzun sarı kartı olmasına rağmen emreyi çekerek ikinci sarıyı görmekten korkmadı maçı konuşmasınlar beni konuşsunlar dedi ve resmen beşiktaşı sattı. kaleci diye koyduğunuz adam gelene geç dedi. vasatın altında top oynadınız hala hakeme laf söyleyebiliyorsunuz. bundan önce 3 maçı hakemle aldığınızı neden sormuyorsun

0|0
    0|0
    • boş ver her zaman ki beşiktaş hep ağlar ağlar susarlar

• Görüntüler Ortada Kardeş İyi Oynadık Diyede İdda Etmiyoruz Emrenin Babası Yasındaki bir adama küfür etmesini hoş karsılıyorsan ben senin tuttugun takımından nede taraftarından şüphe duyarım Hakem Konusuna Gelicnede Aç Görüntüleri Bul Herşey Ortada Hiç Degilse Onun Bunun Odasını Basmıyoruz!..

• aziz başkan 1 defa hakem odası basmamıştır. ne söyleyecekse koridorda herkesin içinde söyler

• Bariz hakem hatalari vardi sonuc bole olmayabilirdi ama hakem bole istedi.

0|1
    1|0
  • Millet Olarak Ne zaman Adam oluruz? Bahanelere Sığınmak ve Bahaneler Bulmak yerine Daha fazla Çalışmaya Başladığımız Zaman.

0|0
    0|0
  • Maci izleyemedim ozel sebeplerden dolayi ilk kez takimimi yalniz biraktim. Sonradan bant yayinini izledim hakemin yanli kararlari fenerbahcenin iyi oyununa yardimci oldu. Maci kazanmayi haketmedik ama penaltimizin gorulmemesi art niyettir.

1|0
    0|0
  • aslında bu durum türk futbolunda kronikleşen bir sorun haline geldi. futboldan çok hakemleri, futbolculardan çok klüp başkanlarını konuşur hale geldik. maça gelince;hakem hataları bariz ama bu beşiktaş'ın galibiyetini engellemek şeklinde yorumlanamaz. beşiktaş dün akşam kötü günündeydi ve hakem hataları olmasa da kazanamazdı.

0|0
    0|0
  • Maçın hakemi maçın yıldızıydi. Pozisyona girse gol bile atardi. 12 kişiye karşı 10 kişi yigitce mücadele etti Kartalim tebrik ediyorum hepsini

0|0
    1|0
  • Hakem hatalari vardi hep olacak fenerbahce bariz üstün oynadi. gsliyim tarafsizim beraberlik yarardi bize ama bjk derbilerde cok fazla sansi yok iy i takim olmasina ragmen

0|0
    0|0
  • Dunku maci bjk bu oyunla sabaha kadar surse birsey yapamazdi. Hakem tam bir oc. Cifte standartci yazik ben baskan olsaydim cekerdim sahadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...