Spor yapmak istiyorum?

Spor salonuna gitmek spor yapmak istiyorum ama kaslı kız hiç sevmem, sadece sıkılaşmak istiyorum. Bu mumkun mu kassız

Güncellemeler:
Kaslı kız kotu mu bide yani onuda bir diyin 😁

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• elbette sporda istedigini yapabilirsin hocan rahatlikla ayarlayabilir

0|0
    0|0
    • Teşekkürler 😊

• Aynen işte bende o kanıdayım

• yaa kas dedigin erkege yakisir kadin dediginin hatlari cizgileri yumusak narin olmalidir sanki dokunsan incinecekmis gibi yuvarlak olmalidir cizgileri o ne oyle kas sixpack falan iyyyy yani

Erkekler Ne Diyor 8

• mümkün tabi

0|0
    0|0
  • Bir kadin guc agirlikli antreman yaparsa erkek gibi sismez.. Cunku erkegin testestoronu var ve vucut gelistirmede kas yapip sismesini sagliyor. Yani sikinti olmaz ki zaten tahminimce agirliklari fazla abartmazsin

0|0
    0|0
  • Ayarlarız sıkma o tatlı canını dik tut patlıcanını

0|0
    0|0
  • Pilates öneririm , her yerde fiziğinle dikkat çekersin :)

0|0
    0|0
  • Kaslı vucudumu görmek istersen anlayışla karşılarım

0|0
    0|0
  • kardio yapma sadece koşsan zaten vucudunun şekli olur becerebilirsen bir de yüz

0|0
    0|0
  • hayır degil ama zaten hemen kas yapamazsın ilk öce sıkılaşırsın

0|0
    0|0
    • Sıkılaşınca bırakırsam sonra sporu bozulur mu vücut

• hyr ona göre herekete devam edeceksin, ben spor hocasıyım ayrıca

• Ideal kilonuzda kalarak sıkılaşabilirsiniz tabi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabii ki mümkün, sadece sıkılaşmak istiyorsan pilatesi tavsiye edebilirim. Fitness genellikle zayıflamak için yapılıyor ama pilates karın bel bacak kalça gibi bölgelerde baya etkili oluyor. Bende zayıfladıktan sonra karın bölgesinde sıkıntı yaşadım pilates ile topladım. SporCard diye bir site var kolayca pilates dersi veren salonları inceleyip ders alabilirsin. Rahatlık oluyor salon aramak etmek zorunda kalmıyorsun. Bilgin olsun :)

1|0
    0|0
  • Sacmalama kaslı kız asildir bence kas deyince aklına su body yarışmasına girenler gelmesin öyle değil hafif kas iyidir bir çok örneği de var ama atamam şu an burdan zor oluyor

0|0
    0|0
    • Ya işte nasıl olduğunu bilmiyorum boyle bacak kası falan olursa ya? kotu işte o hiç yapmadım spor kilom yok ama bir dik sıkı gorunmek istiyorum

• Anladım teşekkürler 😊

• Rica ederim :)

• Mumkun tabi ki

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
Yükleniyor...