Kişinin etrafa yaydığı enerjiden hakkınızda hissettiklerini hissetmek, mümkün mü, bunun adı nedir?

sizce empati denen birşey gerçekten var mı?yani karşıdan alınan enerjiye göre o kişi hakkında bir kanaate varmak ve bunundoğru çıkması ,bu mümkün mü gerçekten adı empati mi nedi r bunun adı sizce?werafa yayıdığınız enerji insan ilişkilerinde etkili mi gerçekten?bu enerjiyi alıp o kişinin hakkınızda hissettiklerini hissetmek,bunun adı nedir?mümkün mü?

• Empati yeteneği
    20% (1)50% (1)29% (2)Oy Ver
  • Parapsikoloji olabilir
    40% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Olmaz öyle şey,tesadüf
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Insanları iyi tanımak
    40% (2)50% (1)42% (3)Oy Ver
  • Saçmalık
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bunu telepati olarak biliyorum ben fakat araştırma yapmıştım geçen sene.bir teoriye göre 21.12.2012 sürecinden sonra insanlar birbirlerinin düşüncelerini okuyabilecek ve kötülük diye bir şey kalmayacak.buna ben inanıyorum.birde kadir inanır zaten ama siz inanır mısınız? bilemem :)

0|0
    0|0
    • mümkün mü gerçekten varmı sende;?

Erkekler Ne Diyor 3

• Empatiyle enerjinin bağdaştırıldığını ilk defa gördüm duydum. Empati kşinin kendini başkasının yerine koymasıdır. Enerjik ne var burada ? Devletin kulağına kaçmasın enerji menerji bahanesiyle bundanda vergi keserler

0|0
    0|0
  • empati vardır ama bu ülkede pek yoktur.iki telefon sinyal ile birbirine bağlanabiliyorsa insanlarda bir şekilde birbirini etkiler fikir düşünce görünüş bunlar iletişim olmadanda olur.ama önyargının olduğu bu ülkede hep kötü yönde oluyor.yoksa insanların doğasındadır hissetmek

0|0
    0|0
  • Parapsikoloji olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Insanları iyi tanımak

0|0
    0|0
  • Insanları iyi tanımak

0|0
    0|0