Vicudum nasil. 1.5 aydir calisiyorum (RESİMLİ)?

Biraz dahami calismaliyim yoksa idealmi?

http://hizliresim.com/kYzWjJ

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• karın kası 0 gögüs 0 ne yaptın ki daha kardeşim

0|0
    0|0
    • Yok be kardesim eski halimin fotosu olsa. fotosunu atsam degisimi anlardin. Abarti istemiyorum. Sadece ama belirgenlisiyor yavas yavas

• 4 aydan asagı sonuç alamasssın 4 aydan sonra kendini begenmeye başlarsın emin ol devam et bırakma

• Eyvalah kardes tavsiyen icin. Dikkate alacam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 dambıl kaldıran kendini kaslı sanıyor..

Bu ne acele..6-7 ay geçsin, ondan sonra farkı gözlemleyebiliriz ;D

0|0
    1|0
  • hani nerede

0|0
    0|0
  • 1.5 gün olmasın mk

0|0
    0|0
    • Simdi ne alka lahana tursusu ne alaka prasa. Eleştiriye acigim fakat. Bos cevaplarda vermeyin mk

• Bilader bir buçuk ayda hç bişey yapmamışsın ki sıfır yani neden foto koydun onu anlamadım

• Bilader boyle yorum yap basimla gozum ustune fakat alayci tavirlarla konusmak yakisir kalmaz.

• şeyini niye tutuyon mk

2|0
    1|0
    • Tutulacak yerleride gelistiriyorum. Ha birde sen erkek olarak gozlerin yanlis yerlere kayiyor 😄

• Kardesim. Simdi burada oturup 2 3 saat cene calamam seninle. Sende haklisin. Sen iyi bilirsin bu isler. Haklisin susuyorum. Ozur dilerim abe birdaha tutmayiz. 😊

• olur kardeşim sen de vücudunu gelişeceğine kafanı geliştir o zaman ilkokul bebesi gibi laf sokmazsın belki. beyin tomografini de at 1.5 ay sonra bakalım o ne kadar gelişecek. bu da som yorumumdur hadi eyvallah.

Yükleniyor...