Romantizimden kastınız, sadece ortam mı? Karşınızdakiden duydugunuz sözler mi de romantizme giriyor mu?

Romantik anlar yaşadınız mı? Yaşadıgınızın 'romantik' oluşunu neye göre belirlediniz?

Güncellemeler:
Başlık 'kırmızı başlıklı kızınkinden olmuş. Son soruyu atlayın.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ortamın çok önemi yok aslolan kalptir her daim.Seven insana her ortam romantiktir zaten.Karşımızdakinden duyduğumuz sözler de romantizme girer mi ? Cevap veriyorum : Ne söylediğine bağlı =))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Romantizimden kastım , cebinde 5 kuruş dahi olmasa sevdiğin kızla güzel bi gün geçirebilmekdir , öyle kafelerde kapiçino vs. içmektense bi ağaç gölgesinde çekirdek çitleyip kola içmek , öyle kibar kibar takılmaktansa içindeki öküzü dışarıya çıkarması doğal olması benim için romantizimdir

0|0
    0|0
  • İki insan arasında ihtiyaç dışı yaşanan, sadece belirli zamanlara özel ve tek kullanımlık iç gıcırdatan ritüeller diye lanse edilmelidir aslında bu..

Diğer türlü sadece, öğrenilmiş romantizm kalıplarını kullanmış olursun. Mumdur, şaraptır, loş ışıktır kıl-tüy vs..

0|0
    0|0
  • birine romantık anlar yaşattım hemde akıllara zarar ama o bunu hak etmedikii.Yanı romantıklıgıde hak edene yapacakksın

0|0
    0|0
  • Telefonla konuşurken bir şarkı armağan edip şarkıdaki sözlerden karşıdaki için anlam çıkarmak romantizme giriyormuş denedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgılımın kulağıma söylediği o anlamlı sözler romantık gelıyor, en fazla bu kadar romantık olur da kendılerii..

İçime işleyen o ses tonu ve onu cok sevmem o anları bana romantık ve özel kılıyor .

2|0
    0|0
  • Bazen duyulan bir soz, bazen bir bakış bazen ise sadece ortam romantik olabilir.

Romantik olacagim diye zorlanarakromantik olunmaz, bu insanın yaradılışından gelen ince bir nüanstır.

Herkeste bulunmadığı gibi herkese de aynı sekilde yakışmaz.

Kurduğum hayallerden bakış ve sizlerimden romantik oldugum hep vurgulanir.

Cunku yaradılışım böyle.

0|0
    0|0
  • Ormantik olmak daha cool

0|0
    0|0
  • Romantizm bana göre gıcırtı demek.Bunu da hiç yaşamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...