Kim l*n bu Emre Belözoğlu?

İşin içinde ben varsam kimse karışmaz diyen bu adam kim? Onun kontrol edemediği siniri yerim ben! Onu savunan Fener'liler onun kadar adi misiniz? Geçen aylarda anasına sövmüslerdi de sinirlenmişti, keşke okusa yazdıklarımı o yediğini küfürleri boy boy hakediyorsun!

EMRE BELÖZOĞLU FUTBOL TERÖRISTIDIR!!!

0|0
4|28

En İyi Kız Görüşü

• Küfür eden bir insana küfür edersek bizimde ondan farkımız kalmaz ve Beşiktaşlılığımıza uymaz, ama şöyle bir gerçek var ki artık jübilesini yapmalı bence çünkü daha çok iyi futboluyla konuşulacağına kötü hareket ve sözleriyle gündemde oluyor.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• S-kim kadar boyu türlü türlü huyu o-rspu çocuğu emre belözoğlu emre belözoğluuuuuu

3|4
    1|0
  • Futbol Takım Strateji Ve Yürek Oyunudur. Yüreği Olmayan Oynamasın. Emre Belözoğlu Ve Volkan Demirel Haklı Oldukları İçin Sinirliler. Ne Hakemler Sever Nede Başka Takımın Taraftarları Çünkü Takımını Namusu Gibi Savunan Böyle Bir Oyuncu Yok Başka Takımlarda. Şu Galatadaki Melo Köpeği Dilini Çıkarıp Havlasa Taraftarı Haklı Bulur Ama Köpek Demezler Karaktersizlik Görüneni Söylememektir. Emre ye ya da Volkana Laf Atacaklar Önce Galatasaray Daki Melo Köpeğine Sonra Beşiktaş Başkanı Olduğu Kulübe Borçları Dayayıp Siktr Olan Demir Örene Baksınlar.. Adamlık İnsanlık Haysiyetten Konuşacaksanız Kendi Takımınızı Aklayın

2|1
    1|0
    • Demirören ne alaka dostum :) o zaten adam değil de besıktasdan bulamadın onu mu cıkardın :)

• Biz halkın takımıyız büyüklük iddaamız yok ;)

• Hangi Büyüklük :) ?

• bunun zaten böyle olacağı belliydi götünden korkan bir hakem pislik yapmaya gelen bir takım vardı işin özeti bu

1|1
    1|0
  • Cem Garipoğlu sabri Sarıoğlu ananızı sevsin emre Belözoğlu

3|1
    0|2
    • Senin anani sevsin o zaman da takdir edersin anami iyi inlettin diye

• La kız başına dolanma buralarda tabi gerçek kızsan

• Noldu? Sen küfür ederken iyiydi? Konu senin anan olunca mi batti? Haydi yallah!

• Fenerden gitsede kurtulsak ne güzel gitmişti geri getirdiler

1|1
    1|1
    • Bir Fener'li hakikatli çıktı en azından tebrikler

• Bu şerefsiz dururken Alex gibi birini gönderdik ya yönetim değişmedikçe fenerliyim ama yensede yenilse de umurumda değil

• Aferin kız :) kuponum tek besıktastan yattı ona mı yanayım o cocukluklrına mı yanayım ama yıne de canın sağolsun beşiktaşım gecen haftadan belliydi bu durum

1|1
    0|0
    • Öyle belliydi zaten bugün soru açmıştım. Ve sormuştum yanlı hakemle fener alır mi diye. Icime doğdu!

• Bu adama fuck off demek serbestmis bunu öğrendik

0|1
    0|0
  • Emre'ye Laf Edin Sövün Boşaltın İçinizi Siz Böyle Ağladıkça Emre Daha Çok Koyacak Bu Bize Zevk Verecek Sizi Çıldırtacak :)) ÇILDIRIN KÖPEKLER

2|4
    0|3
  • Çirkef oyuncu takıma lazımdır ancak emre gibi değil ancak bugün esip gürleyen fikret geçen sene Kadıköyde Fenerin penaltısı verilmedi çıkıp bunu konuşsaydı her zaman dediğimiz gibi Feneri kimse çekemez helal olsun kanarya helal olsun Emenike gol atıcam demiştin ancak 3 ncü dakika nedir ya erken değilmiydi çok teşekkürler :)

1|2
    0|0
  • Bagırın ulan Fenerbahce cok yaşa diye Lİdere saygınz olsun EMre belözoğlu candır futbol böle bir oyun kazanmk için hr şeyni ortaya koyman lazım..

1|1
    0|1
    • Herseyını ortaya koyarsın becerını zekanı ama o. cocuklugunu değil objektif bak emre baska takımda olsa sen de aynını dusunurdun

• Futbol anlayıslarımız farklı ozaman

• Aynen voleyboll dha iyi seçim bazı kesimlr için.)

• Emre volkan caner meireles alves hakem gibi hakem olsun inanin her mac ikisi atilir. Emreyi volkani biz her zaman soluyoduk sizde tanimis oldunuz.

0|0
    1|0
  • Sonuna kadar haklısın. Beşiktaşın hakkını yediler. Emre kırmızı ve bir de penaltı verilmemiş.

1|0
    0|0
  • 10 kişi kalan takıma karşı yatan fener her pozisyonda kendini atan fenerli futbolcular ba nın penaltısını vermeyip olcayın kırmızıdan onceki emenikenin yaptıgı faulu gormeyen hakem hepinizin tek tek mk son olarak ben çok o* cocugu gordum ama emre belesoglu kadarıni gormedim bilic e küfür eden emrenin anasini buradan saygiyla aniyorum

0|1
    1|0
  • atsın yavrum. hakem küfürü duyduysa atsın küfür ettiyse ceza alsın. aynı hakem gs derbisinde emreyi attı

0|1
    0|0
  • Keşke Futbol kadar Dininize sahip çıksanız.

1|4
    1|0
  • Beyaz TV'yi çok izliyorsun. Az sakin bacım.

1|0
    0|1
  • canını sıktıysa gidip dövelim mi?

0|0
    0|0
  • Sakin Ol Hersey Yolunda.
    Bu Adam Boyle kimse degistiremez

0|0
    0|0
  • Dunya capinda bir orspu cocugudur belesoglu. turkiye de hakemin yuzune havlar ama avrupada bir halt edemez. turkiyedeki isleyisi biliyor serefz

0|0
    0|0
  • Google da
    Katıksız *
    yaz
    emre beleşoğlu çıksın.

0|0
    0|0
  • maestro bir yıldız...

1|0
    0|1
  • Önce hangi takımlısın bacı ona göre cevabını verecem sana

0|0
    0|0
  • Futbolcu orta saha mevkisi Fenerbahçe'de oynuyo..

0|0
    0|0
  • MELO ya kızanlar utansın. ;)

0|0
    0|0
  • Fuck off argoda kapa ceneni demek degil mi? Adam minza koydu diye zorunuza mi gitti

0|0
    0|0
  • Emre adamın son 2 harfi ya.

0|1
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak böyle bir oyuncuyu nasıl yetiştirdik diyorum hiç galatasaray kültüründen bişeyler öğrenmedi mi ama doğru fenerbahçeye giderken zaten bunları öğrenmek için gitmiş... volkan emre türk futbolunun katledici oyuncuları aziz yıldırım ve yıldırım demirören ise türk futbolunu bitiren isimlerdir

1|1
    1|0
  • la emre nitti size

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen s.. Kadar boyuyla gereizekalı yerde yatar kır

3|0
    1|0
  • Rasim ozanın söylediğini söylüyor daha geçen hafta küfür ediyordunuz bu adama emre belözoğlu yüzünden mi yenildiniz yani eğer kazansaydınız emreyi konuşmazdınız !

1|0
    0|0
    • Ahcanim benim zaten şu an bütün Beşiktaş' lılar bu sözü söylüyor.

Bak kendin diyorsun. Geçen hafta biz ettik ama kart gördük ya siz?

• Men edilmesi lazim

1|1
    1|0
Yükleniyor...