Eski sevgilinin dönüşü

yaklaşık 1.5 yıl önce eski sevgilim benden çok kıskanç olduğum bahanesiyle ayrıldı .Halbuki ben onu çok sevmiştim . Ve başka bir erkekte bile onun adını duyunca başımı öne eğer oldum . Bir süre sonra adı sadece yüreğimi cız ettirir oldu ve atlattım . Aradan 5-6 ay geçti bir gün facebooktan mesaj atmış rüyamda seni gördüm diye . Muhabbet açıldı uzadı gitti . Sevgilm olduğunu öğrendi konuşmayalım dedi kestirdi attı ve sildi beni . Sonra ardan 3 ay geçti gene ekledi ben tatile gitmek üzereydim o gün bikaç gün sürekli konuştuk ardından artık konuşmamalıyız dedi ve sildi beni . bu gün 10 dakika önce tekrar ekledi . Sizce amacı benimle oyun oynamak mı ? Yoksa unutamadı mı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapma etme .. kangren olmuş ..at gitsin... bir kez alışır bunlar.. ... ama tabiki senin gönlün onu istiyor ..buda ayrı bir sorun tabiki...

1|0
    0|0
    • bi gitse unutacağım onu bi güzel . ama gitmiyor ve bu iğrenç bi durum . oyun mu oynuyor sence ?

• sanırım en iyi yorum buydu

• ben de yaşadım çünkü.. eşim dediğim insanın salaklığından ... öyle yap gerçekten .. senin içinde yarada kalacaksa.. def et... sanki ondan nefret ediyormuş gibi yap.. ben öyle yaptım.. senden nefret bile edemiyorum dedim.. bir daha da canımı acıtmaya kalkışmayın dedim..yok ettim.. kendileri bilsin artık..

Erkekler Ne Diyor 3

• kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma. şimdi ki sevgilini düşün. eklerse kabul etme bir daha. konuşma. herhangi bir açıklama yapman gerekmiyor. neden konusmadığına dair bile açıklama yapsan, hala ona değer verdiğini gösterir. unut onu tamamen. unutmaki kimse ruh ikizin falan değil. milyonlarca insandan binlercesini sevebilme ihtimalin var. yine birileri çıkacaktır karşına.

0|0
    0|0
    • ya bende unutuyorum zaten . sevgilimle mutluyum diyorum çıkarıyorum aklımdan zort diye biyerden giriveriyor gene hayatıma elini kolunu sallayarak ben burdayım diyor sanki. onu görünce tüm neşem yok oluveriyor , mutluluğum iğne değmiş balon gibi sönüveriyor aklım onunla yaşadıklarıma kayıyor . Bi insanı unutmak için görmemen gerekir . Onu gördükçe kazıyor adını aklıma

• engelle o zaman. ama şunu kesin söylüyorum ekleme ve konuşma. o vazgeçene kadar. yoksa bu durum sürekli yaşanır. ne kadar kafan karışsa da kesinlikle konuşma.

• İçeriği okumadım kusura bakma gizli, ama eskiden hayır mayır gelmez unutma bunu..

0|0
    0|0
  • bu ne ya manyakmı?

0|0
    0|0
    • beni gerçekten çok üzüyor ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum ... Seninle konuşmamalıyız deyip gidiyor ve geri geliyor sürekli . Tam onu aklımdan çıkarıyorum geri giriyor aklıma

Kızlar Ne Diyor 2

• Anca ruyanda görürsün zaten diyemedin mii Leyla..

1|0
    0|0
    • diyemiyorum :( bir yandanda onu çok özlüyorum çünkü . özlediğimi unutmuştum ne güzel . Bu şey gibi , hani çocuklar oyuncakçı dükkanının önüne gelince ağlar üzülür , çünkü istedikleri oyuncak alınmamıştır . Sonra dükkanı geçtikçe unuturlar o dükkanı . Bende o misal unutmuştum . Ama her sokak başında bir oyuncakçı dükkanı :(

• Ne desem bilemedim ..

• Şu an onun gözünde sevgilisi varken bile başka bir erkekle konuşan ezik, basit bir kızdan ibaretsin.

0|0
    0|0
    • bu öyle bi durum değil . flört yok .

• Başka bir erkekle "konuşan" dedim flört eden demedim.

Yükleniyor...