Maçtan önce konuşan BJK'liler nerede :(?

Maç ile ilgili yorumlarınız neler?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçeliler yendik diye sevinebilir ama asıl yenen her zamanki gibi hakeme talimat verenlerdi ve onlarda yalnız şimdilik yendi.''Yenen'' bir şey varsa ayrıca büyük bir haktı, o hakkı yiyenlerde zaten belliydi..

1|4
    0|1
  • Burada!
    Ne yazık ki kizin o. c. yöneticinizi, Onun kicini yalayan TFF ve hakemlerini, pic emre ve ondan daha az pic diğer futbolcularinizi hesaba katamadik.

3 puan sizden kat be kat çıksın. Ama sizde bu yandaş TFF ve futbol teröristi Aziz Yıldırım oldukca siz 4. Yıldızı takarsinız. Size inat En BÜYÜK BEŞİKTAŞ!

0|2
    1|1
    • Bu soruyu ben böyle açmadım Fenere koyucaz diyenler vardı afedersiniz onlara inat iyi oldu açıkcası yoksa maç umrumda değil benim

• Cevabınızı eleştirmedim nasıl isterseniz teşekkürler

• Teşekkür ederim Kartaliçe, senin gibi Beşiktaşk'a gönül veren birinden bunları duymak gurur verici.

Erkekler Ne Diyor 6

• Buradayız kardeş ;) sıkıntı yok yarışa devam

1|1
    0|1
    • Kim eksi vermiş sana :) seni biliyoruz dostum BJK 3 ncü ligden takıma kaybetse sen yine burada olursun ama Fenere koyucaz diyenler vardı onlar yok ortalıkta :))

• Eyvallah :)

• herkesin esip gürlemesinin sebebi beşiktaşın fenerbahçeyi çok rahat yenecek diye düşünmesiydi. herkes beşiktaştan galibiyet bekliyordu vasatın altında top oynayınca herkes hayal kırıklığına uğradı ve herzamanki gibi emreye hakeme aziz yıldırıma saldırdılar

1|1
    0|0
    • Emre ve Volkan à saldırmakla haklı olabilirler ama korner dışında pozisyon yokki BJK nin nereye yeniyor

• Yunusum yapma burağın 20cm ofsaytını tartışanlar şimdi bu galibiyetle övünüyorlar gerçi herşeye rağmen 3 puan sevindirici olabilir ama çıkın hakem maçı katletti diyin çokmu zor aynısı bizimde sizinde başınıza gelebilirdi!

0|1
    0|0
    • Yahu ben galibiyete Sevinmedim yenilseydiler üzülmezdimde ama burada Fenere koyucaz diyen BJK liler vardı şimdi uçmuşlar :)

• Bekleyip görelim artık :)

• Hayır lığı :)

• Buradayız kardeş bir sıkıntımı var :) Hakem maçın önüne geçti maalesef. Emre ve Volkan'ı ettiği küfürlerden dolayı atmalıydı. Demba Ba'nın Mehmet tarafından düşürülmesi net penaltıydı.

0|2
    0|0
    • Benim soruyu değiştirmişler koyucaz diyen BJK liler vardı ortalıkta yoklar şimdi o pozisyonda ikiside birbirini tutuyordu küfür olaylarını fark etmedim hiç ama varsa atılmalıydılar :)

• Volkan'ın duymaması nasıl normal kale arkası hakemi hemen orada bağırarak söylüyor. Televizyondan duyuldu ettiği küfür. Benim oyuncum Fuvk Off dedi diye atılıyorsa başka takımın futbolcuları da atılacak. Adaletlerine sokayım diyecek bir şey yok.

• Haklısın dostum atılmalıydılar

• :D :D haklısın

1|1
    0|0
  • Aferin sikeci takıminizla gurur duyacak kadar alçaksınız iste bu yüzden takımınız ve siz herkes tarafından nefret görüyorsunuz bu da hak size zaten pis fb liler sikeci pez*** ler sizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...