Maç Sonu Fikret Orman'ın Açıklamalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? Artık Tarz Değiştiriyorum Kimin Kime Gücü Yetermiş Herkes Görecek!?

www.ligtv.com.tr/.../orman-esti-gurledi-artik-tarz-degistiriyorum

Bilic inde emre niye bana 5 kere küfür ettin diye sorduğumda bana istediğimle istediğim gibi konuşurum yanıtı verdi diye açıklaması var nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Küfür farklı ağızlarda farklı kişilere edildiğinde kimisine göre normal kimisine göre ceza olarak algılanıyor, burası Türkiye:) Fikret Orman ne yapacak merak ediyorum inşallah bu kez gücünü gösterir.

0|2
    0|0
  • Fikret Orman'ın sözlerine baştan sona hak veriyorum.

Ama yaşadığımız bu olaylar geçen 4 seneye bakılırsa normal. Her yıl bu haftalar önümüz kesiliyor. En büyük Beşiktaş.

0|2
    0|0
    • En son cümlene katılmamakla birlikte :) Diğer sölediklerinde çok haklısın ama Başkan sesini çıkartmada biraz geç kaldı Aziz Yıldırım gücünüz yetiyosa sizde basın açıklamasından sonra Fikret Ormanda bugün kim basıyo kim basmıyo göricez demiş lig erken karıştı bu sene hayırlısı :)

• Dedim Beşiktaşlıların aklı yeni yeni geliyor adamlar geldiğinden beri bir biz yani GS karşı ıkıyodu tffye şimdi anladınız sizde Fenerbahçeyi koladığını bu güzel birşey ama geç olmamıştır umarım.

• Ben hep açtım ağzımı Beşiktaş' lilar da çok dedi. Ama biz sesimizi duyuramadik
      Sağlık olsun bu lig için fazlayız...

• fenerbahçe beşiktaşı yeniyor beşiktaşılar çıkıp konuşacağına galatasaraylılar daha fazla konuşuyor çok komiksiniz

0|0
    0|1
  • Hepsi hikaye diyorum

0|1
    0|0
    • Bence geç bile kaldı Beşiktaşlılar adına gerçi bizim başkanda nolduğu belli değilya hayırlısı Aziz Yıldırımın açıklamalarına itafen yaptı bugün hakem ortada malesef.

• Aynen En büyük Cimbom :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yine hakem hataları biz alisigiz bu duruma

1|1
    0|0
  • Bu ülkede çirkeflik yapanlar, ufak bir hakem hatasında mikrofon karşısında kıçını yırtanlar kazanıyor. Fikret Orman geldiğinden beri çok fazla hakem hatasına maruz kaldık ama yönetimimiz her zaman efendiliğini korudu. Arık Fikret Ormanın da sabrı taştı. Pek hoşuma gitmiyor bu tür şeyler ama sesimiz çıkmadıkça üzerimize daha çok oyunlar oynanıyor.

0|2
    0|0
    • Kardeşim 2+1 kırmızı 2 net 3 olabilir + verilmeyen penaltı. Banane ama maçtan önce söledim fener kazanırsa ekstra şeylerden dedim ölede oldu Emrenin Volkanın terbiyesizliği biz bunu hep sölüyoduk hatta caner meireles+alves bak hakem gibi hakem olsun her maç en az ikisi atılır en az. Beşiktaş yeni yeni akıllanıyo bazı gerçekleri görmye başlıyo inş geç olmaz.

• Her sene 3 büyükler içinde en çok hakem hatasına maruz kalan takım biz oluyoruz zaten alıştık. Bir şeklide önümüzü kesiyorlar. Demirören zamanında hakem hataları sonrası çıkıp sert açıklamalar yapıyordu ama yine bariz hakem hatalarına maruz kalıyorduk. Bu ülkede iki büyük yaratılmaya çalışıldıkça biz karşılarında olacağız her zaman. Bu sene şampiyon olacağız bu takıma inanıyorum ben.

• Bunu Sinan Engin 4 yıl önce söledi Türkiyede 2 büyük yaratılmaya çalışılıyo ve başarılıda olunuyo dedi yeni birşey değilki. Beşiktaş iyi oynuyo mantık futbol olarak Beşiktaş desemde şu an için daha öncede sölemiştim içime ya GS ya FB gibi geliyo :))

• Bunca sene aklı nerdeymiş Fikret Beyin? Galatasarayın transferlerine laf atacağına stadı vermediler sağda solda ağlayacağına biraz bu durumla ilgilenseydi.

0|1
    1|0
    • Bu maçta çok net gördüler neyin nolduğunu Emrenin Volkanın çirkefliklerini yavaş yavaş kime dost dediklerini anlıyolar ama biraz geç oldu katılıyorum sana.

• Adam haklı her sene aynı senaryo gecen hafta töre bu hafta olcay gecen senelerde de bu böyleydi nezaman futbol yorumcularının diline dussek ligin en iyi takımı besıktas diye taklaya geliyoruz bu tesaduf olamaz

0|1
    0|0
  • Açıklamaları gereksiz

0|0
    0|0
  • Hakemler skora etki etmedi bence

0|0
    0|1
    • Ya bir tarafsız olun be bir kere

• He şöle en büyük Orduspor :))

• Sen diyorsan öyledir :)

Yükleniyor...