Şu şu ............. kişiyle küsüm, konuşmuyorum çünkü; ............... boşlukları doldurunuz ve pişman mısınız ?

hayatınızda ciddi yada saçma konular yüzünden küstüğünüz veya konuşmadığınız biri var mı ? varsa barışmayı düşünürmüsünüz yada pişmanlık duyuyormusunuz geçmişe bakarak ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda sadece 1 kişiyle küsüm.Üniversiteden bir arkadaş,küstüm çünkü yakın arkadaş olmadığımız halde benimle saygısızca konuştu,hoşlanmadığım kelimeler sarf etti.Yokluğu varlığından daha iyi,hayatımdan 1 gereksiz insan eksildi.Hala facebooktan başka hesap açıp ekliyor sonra engeli yiyip oturuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küs olduğum iki kişi var.Onlara gereğinden çok şans tanıdım eskisi gibi birlikte gülebilmek ağlayabilmek için..Ama onlar hep bencillik yaptılar ve üzülen her zaman ben oldum.Şimdi konuşmuyorum.İkisinden de eski günleri özlediklerine ve eskisi gibi olmak istediklerine dair her gün özür mesajları alıyorum ama hiç birini kaale almıyorum.

0|0
    0|0
  • bernayla kusmustuk berna allah cezani vermesin utanmiyon deme insanlarin arkasindan konusmaya

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşımla küsüşmüştük beni satmıştı ama aramız çok iyiydi o olaydan önce eski dostan düşman olmaz dedik ve konuşuyoruz ama eskisi gibi degiliz tabi ..

0|0
    0|0
  • İki can ciğer arkadaşım var. biri evlendi mecburi ayrıldık biri ise bi aydır konuşmuyoruz hiçbişekilde en kafa dengi arkdşımdı

0|0
    0|0
  • babama kusum cunku tabuttaki civisine kadar saydirilacak herifin teki.

0|0
    0|0
  • 2 kişiyle küsoküm taman haytımdan çıkardım barışma ihtimali asla yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeişme küsüm kulaklığı bozduuğu için

0|0
    0|0
  • x kişilere küstüm ikisi de ayrı ayrı arkadaşım dı aralarını ben yaptım bunlar beraber olunca ortamımızdan soyutladılar kendilerini aralarını bozarız diye . zerre kadar pişmam olmam hiçbirşeyden çünkü düşünmeden hareket etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...