Spartans vs Beşiktaş ne düşünüyosunuz bu akşam ki sert mücadele hakkında :D? (resimli)?

bir Fenerbahçe'li olarak iyi ve çok sert oynadığımızı düşünüyorum.
hakem maçı katletti diyen bebeler var mı burada da :D

scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/.../...523974577_n.jpg

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem yerınde kararlar verdi hakkımızla kazandık

0|0
    0|1
    • hala utanmadan bunu söylüyorsun ya pes

• aziz yıldırım maçtan önce çantayla görülmüş hatta maça metrobüsle gelen Bülent Yıldırım mini cooper la çıkmış gitmiş diyolar @nükleerbşlıklıterlik

• valla siz istediğiniz kadar konuşun istediğiniz kadar tiye alın birazcık vicdanı olan fb arkadaşlar maçı hakem katletti diyebiliyor. ben demiyorum fbyi kesin yenerdik ama bir kırmızı bir penaltı az şey değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Galatasarlıyım tarafsız bakıyorum Fenere verilmeyen 2+1 iki veya 3 kırmızı ve Beşiktaşa verilmeyen bir resimdeki pozizyon penaltı var bu hiçbi takıma olmasın maçtan önce biz biliyoduk bunu belirttim zatne Fenerin kazanma şansı ekstra işler olursa kazanır başka türlü zor hepsi oldu.

0|0
    0|0
  • Güreş federasyonuna başvurmanız lazim

0|0
    0|0
  • fbyi tebrik ederim ama futbolcularını değil tffyi hakemleri çok güzel etkiliyor yöneticileri resmen 10 muallak kararın 8i hep fener lehine çalıyor

www.izlesene.com/.../7876763

0|0
    0|0
    • diyelim ki Emre küfür etti ne değiştirecek bu? tartışmasız Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, kazanma hırsı ve mücadele azmiyle herkes küfür edebilir, yüreğini ortaya koyarak oynayan az futbolcular var Emre onların en büyüğü..

• diyelim ki Emre küfür etti ne değiştirecek bu? ya futbol nedir bilir misin emre bunu yaptıysa atılır ve takımlar 10 ar kişi kalır bu önemsiz birşey mi sanki sarı alacak gökhan töreye daha uzaktan hakem duymadna direkt kırmızı verdi azıcık objektif olun az

• yenilen pehlivan güreşe doymazmış :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...