Fb seviniyorda vicdanlar rahat mı?

www.izlesene.com/.../7876763

www.ntvspor.net/.../koridor-karisti

ve bu emre kırmızı kart görmüyor dikkat edin neredeyse hakemin kulağının dibi gökhan törenin söylediğini duyan hakemler bunu nasıl duyamaz

onu geçtim olcay kart görmeden önce necipe emenike faul yapıyor hadi onu görmedin düşünce top eline çarpıyor ve devam ediyor.

hadi bunları geçtim emre kendini yere bırakıyor. tamam gökhana kızmıyor değilim ama resmen hakem taraflı yönetti

ayrıca mehmet topaldı galiba dembabaya sarılıyor ben sevgilime öyle sarılmıyorum bu ne arkadaş.

fb oynanan maçı haketti ama gökhanla birlikte emrede atılsa kimse ne olacağını bilemezdi. hadi onu vermedin penaltıyı verse maç değişirdi.

bence beşiktaşın hakkı yendi.

Güncellemeler:
scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/.../...523974577_n.jpg

bunu bulamamıştım arkadaş başka soruda paylaşmış

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman ki gibi..

Her sezon bu haftalarda, güzel giden gidişatımız TFF dolayısıyla hakemler tarafından engellenıyor.! Saydiklarina gelince tek bir cevabım var. Beşiktaş gibi bir takımda oynuyorsan Hakemi de yeneceksin arkadaş!

Süleyman Seba sezonunda yenilen bu ne ilk ne de son hakkımız olacak.!

Yine de bir Beşiktaş' lı olarak canı gönülden diyorum ki en kötü bugün ise bugün de Beşiktaş!

Varsın şampiyon olamayalım! Varsın galibiyetle evimize dönemeyelim! Varsın hakkımız yensin. Süleyman Seba'nın cenazesinde ona bütün Beşiktaş' lılar olarak söz verdik, ne olursa olsun Şerefimiz ile ön planda olacaz ve şaibeli 1. likleri şerefli 2. liklere tercih etmeyeceğiz!

Yönetim keşke duysa adını Süleyman Seba Sezonu koydukları o şerefli adamın bir cümlesi vardı "Biz yeterince üzüldük kırıldık ama Beşiktaş'ı uzmesinler!"

Üzdüler be Seba'm! Hem de sezona senin ismini verdikleri dönem de yine Üzdüler. . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vicdan ve fenerbahçe?
    Onlar için kazanmaya giden her yol mübah. Fenerbahçeyle oynayan her takım hakemi de yenmek zorunda

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Fbye verilmeyen 2+1 yani 2 net 3 de olabilir kırmızı kart var ve Beşiktaşa verilmeyen net bir penaltı GS li olarak üzüldüm açıkcası.

1|0
    0|0
    • yok ben izlemiyorum maçı önceden çok paranoyakça gelirdi maçlar başlamadan kazanan belli diye ama doğru galiba geçen hafta töreyi katlettiler bu hafta olcayı hadi onu geçtim o penaltı ne ya öyle adam aldı götürüyor kale arkası hakemin gözünün önünde

• Sizde bizi anlıyosunuz şimdi Emreye Volkana Canere meirelese haksızmı kızıyoruz hakem gibi hakemler olsa her maç atılır bu 4 isim + alves en az içlerinden ikisi her maç bak her maç!

• ben bunu zaten hep söylüyorum emre kadar itiraz eden küfür eden bir futbolcu yok ya kameramanlar kamerayı değiştiriyor sırf kanala ceza gelmesin diye :)

Yükleniyor...