Kaşıntının nedeni ne olabilir? Yardım edin lütfen

Kaşıntıdan uyuyamıyorum ayaklarım kollarım kaşınıyor, soğuk duş aldım yine fayda etmedi başka bir yöntem bilen var mı? uyuyamadım

Güncellemeler:
1 aydır denize gitmedim

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• yeşil zeytinyağlı sabun yada bildiğin sabun duşta sür vücuduna öyle biraz bekle çok değil sonra yıka sanırım bu biraz rahatlatabilr kaşıntıyı sabunu duştan çıkınca da uygulayabirsn eğer durabilrsen ben yapıyordum kaşınan yerlere sür bekle kaşınmasını alabiliyor geçmiş olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• alrji olabilir çok sık soğuk suyla duş alıyosanız cilt kuruluğu nemsizlik olabilir. pire olabilir, deri hastalığı olabilir pembe lekeler veya deri döküntüsü varsa eczaneye görünün olmadı dr. a gidin. kolonya sürün yakar ama azda olsa ferahlatır aklıma başka bi yöntem gelmedi. geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • sıcak alerji yapıyodur belki veya sinekler ısırıyodr

0|0
    0|0
  • Uyuz olmuşsundur belki. Bulaşıcıdır.

0|0
    0|0
  • Güneşlendin mi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pisliktendir iyi bi duş al

0|0
    0|1
  • uzun kollu bir tişört giy,bişeyin kalmaz.

0|0
    0|0
  • birader plajda güneşlendi mi son 4 gün içinde ?

0|0
    0|0
  • sıcağa karşı alarjin olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • alerjin var mı? son zamanlarda denize girdin mi? döküntüler oluştu mu vücudunda kaşıntıyla beraber?

0|0
    0|0
    • döküntü oluşmadı, alerjim var mı bilmiyorum

• döküntü yok da kaşıntı varsa aklıma 3 tane kan hastalığı geliyor ama korkma, kompleks şeyler değiller. idrar renginde koyulaşma, dışkı renginde açıklık veya karın ağrın var mı?

muhtemelen sıcaklarla alakalı. arkadaşların önerdiği şeyleri dene, olmadı pazartesi günü bi hematoloji kliniğine başvur.

• çok teşekkürler

• Kırcal damarlardandır ara sıra bana da oluyor öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...