Bugün Fenerbahçe'nin kazanmasına sevinen Galatasaraylılar var mı?

Vay arkadaş yine açıklama yapıyom bak :)) hfhfdhfdhfhhffhfhfhfhff

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçtan önce beklediğimiz gibi çıktı daha derli toplu görünen kimdi Fenerbahçe doru burada tm gelelim hakeme senden yorum bekliyorum ben Beşiktaşlı filan değilim bili, yosun ama olmasın artık eyyam filan yeter! Olcayın gördüğü kırmızı bana göre ağır daha öncesindeki faulu verse olmicak nese doru diyelim. Emre 4-5 kere küfür ediyo kart nerde? Volkan hakemin yanında küfür ediyo kart nerde? Artı Topalın Ba ya yaptığı hareket net penaltı hatta kırmızı bile olabilir yani bu maç çok farklı olabilirdi kimse kusura bakmasın lig başından beri Fener hakemlerle gidiyo.

0|0
    0|0
    • istabul takımlarına her zaman kıyak yapılıyo ben hep diyorum delikanlı gibi fener şikede yapmış olabilir bunuda her zaman diyom ama g. saray sütten çıkmış ak kaşık hep hakkı yeniyo filan diyenleri çok gördüm 3 büyüklere yapılan kıyağın haddi hesabı yok aksini söyleyeni zaten ciddiye almam maça gelecek olursak beşiktaşın inönüde feneri 3-2 yendiği maçta webonun golü ofsayt diye vermemişlerdi beşiktaşın attığı gol ofsaytı fenerin % 100 lük pozisyonu faul diye kesilmişti o zmn bile hakeme rağmen yendik diyen beşikktaşlılar vardı.. hep fener 10 kişi kalacak değil ya..

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır. Galatasaray'lıyım ama Beşiktaş kazansın istiyordum

0|1
    1|0
  • ben berabere bitsin istiyordum

0|0
    0|0
  • Fbnin kazanmasi degil bjknin kaybetmesi sevindirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Novi pazarlilar sevinmiş