Ney biri beşiktaş yenecek mi dediydi derbinatör lakabını boşamı aldı sizce Fen (erbaa) hçe?

Beşiktaş pas pas yapar 7 atar diyenler sizi gidi sizi :)) şaka bir yana beşiktaşlı arkadşları tebrik ederim 10 kişiyle ii top oynadınız..

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş başarılı oynuyor bu doğru ancak kazanacağını sanmıyorum. Karşısında çok güçlü bir takım var

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şakayla karışık iyi gömmüşsün reis.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Demistim besiktas alicak diye

0|2
    0|1
  • Sevinmek için sevmedik biz seni
    sen yenilmişsin umrumda değil ki
    şereftir bu yolda senle yürümek
    hep kol kola…
    birgün değil hergün Beşiktaş..

bir sevda düşünki senin uğruna
    yağmurda çamurda arma aşkına
    siyahla beyazla şu hayatımda
    bir derdim var..
    bin dermana değişmem asla!

0|0
    0|0
  • Pardon derbinatör mü dediniz bu sene haksızlıkla kazandığınız bu akşamki ilk derbinizle şaka yapıyor olmalısın :)

0|0
    0|0
  • derbinatör bize sökmez sneijder rambosu var

0|1
    0|0
    • arada ki 20 galibiyet farkını sneijderi bırak messi gelse 80 yılda anca kapatır :)) biz kadıköyde tsye 19 gsye 16 bjkye 9 yıldır yenilmiyoz bütün derbilerde galibiyet üstünlüğü yine bizde daha geçen baskette dünde voleybolda yendik gsyi :))

• sen şimdiye bak ört pas etme

• biz 2012 de kazandık arenada en son çokta eski değil şimdide lideriz zaten :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Hakem çok iyiydi tam maçtan önce tahmin ettiğimiz gibi :) He beni alakadar ediyomu yok ama hiçbir takıma olmasın arkadaş böle şeyler.

0|0
    0|0
  • Galatasaray varken ne size nede bir başkasına laf düşer.
    Sneijderi ne çabuk unuttunuz

1|0
    0|0
    • siz önce yeni bin yılda kadıköyde bir galibiyet görün 20 galibiyet farkı kapatın ondan sonra size laf düşer 3 günde hem baskette hem voleybolda yendik her branşta kime söz düşer itinayla gösteriyoz..

• 17 de 16 yapıyosa fener Bursaspor hariç herkesi satın alabiliyo demek ki aziz :)) hadi biz şikeciyizde 8-0 Ankaragücü maçı malatyaya denizliye giden paralar şaibe üstüne şaibe ondan sonra fener şikeci gs sütten çıkmış ak kaşık..

• 8-0 maça iyi bak bakalım şike var mı yok mu o sene gelen geçen atıyordu Ankara gücünee.
      Denizlispor zamanı herkes yapıyordu zaten ondan sonra yaşaklanmıştı.
      Fenler hakemleri satın alıyor başka şeyleri değil.

• Emre'ye ve Volkan'a ettiği küfürlerden dolayı kırmızı gösterme cesaretinde bulunsaydı hakem böyle olmazdı.

0|1
    0|0
    • Kardeşim Topalın Ba yı indirdiği pozizyonda bütün yorumcular ve bende öyle penaltı konusunda hem fikir hatta kırmızı bile olabilir diyorlar eder 3 kırmızı bu hiçbir takıma olmasın eyyamcılar!

• hepsi bir tarafada derbilerimiz bitti hemde üçünüde deplasmanda oynadık ve bitti. şimdi hepsi bize gelecek

0|0
    0|0
  • Mk ne iyi topu adamların kaleye şutu yok :D

0|0
    0|0
    • yalandan kim ölmüş :))

• Yazık ama ya :D ben 2-2 skor vermiştim ama ama beşiktaş yanılttı beni. İlk 5 e girerlerse öpsünler başlarına koysunlar

• Hayatınız şike Avrupada Sökmez ama ehehe

0|0
    0|0
    • Dabi Dabi :)) bize heryer şike bursa haric hepsi satilikmis 17 de 16 :))

• Satılık olan Hakemler, onur ve şerefler.. Birgün Türk futbolu biterse konuşulacak olan sizin derbileriniz değil Beşiktaşın büyüklüğü olacak

• iki hafta önce de kazandı dimi kardeşim ;)

0|0
    0|0
  • Ooooo Fenerbahceem

0|0
    0|0
  • Kazanalım die maçı izlemedim asdafgjklş

0|0
    0|0
  • ben bir fenerbahçeli olarak bjk alır diye düşünüyodum utandım kendımden^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...