Akp'li Vekilin Oğlu Polisleri Hizaya Çekti!

link

Günümüzde ne yazık ki demokrasinin ve siyasetin cılkı çıktı. Dün ortaya çıkan bu videoda da siyasilerimizin bulunduklaru mevki ve makamı gerek kendi egoları gerekse eş, çocuk ve akrabalarının egoları için nasıl kullandıklarını gösterdi. Hadi yaptıkları onca yolsuzluğu ses çıkarıpta kendimizi ifade edemeyip "Balı tutan parmağını yalar." dedik de görevi başında yeri geldiğinde canını hiç çekinmeden ortaya atan polislerimize yapılan bu utanç verici manzara da ne dememiz gerekiyor? Benim nutkum tutuldu? Söyleyecek bir tek kelime bulamadım! Siz ne dersiniz arkadaşlar? başbakanında dediği gibi demokrasi bir amaç değil bir araçtır sözü bir kez daha mı doğruluğunu ispatladı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlarınıza eksileri ben vermiyorum haneriniz ola.
Hatay Dörtyol Emniyet Müdürlüğü kantinini işleten Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Uzun, polis memuru Alper Atilla ile tost ve çay fiyatları ile kalite konusunda tartıştı. İddiaya göre kantini ihalesiz işleten Uzun, “Sen bakma benim kantinci olduğuma. AKP Gençlik Kolları Başkanıyım. Gerekirse senin üzerindeki üniformayı soydururum” diye tehdit etti.

link

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• bıyıgından belli karaktersizler durun daha hiç kimsenin laf konusmaya hakkı bu adamlara her 2 kişiden 1 i oy werdi hepsini hakediyolar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• parası olan kendini adam sanıyor bu ülke de adalet demokrasi yok kesinlikle o kim oluyor ki polise karşı çıkabiliyor

0|1
    1|0
  • yazıklar olsun demekten başka ne diyebilirimki.insanların sırtında jop kıranlar anlının ortasında gaz bombası patlatanlar ne olduda dut yediniz.mesleğinizin onuruna sahip çıkın lütfen.

0|1
    1|0
  • desene gurur onur kalmadı.

0|1
    1|0
  • bunlar daha iyi günlerimiz. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.

0|1
    0|0
  • demokrasi ankarada tanıdığı olan için vardır :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle millete böyle devlet müstahaktır.Hak ediyor böyle millet hiç acımıyor içim menfaat uğruna ve çıkar uğruna her boku yiyen millet iyi olmuş beter olsun ...(kurunun yanına yaşta yansın yapacak birşey yok ,bu millet akılanana kadar daha beteri olsun... )

0|1
    0|0
  • sen beni,m kim olduğumu biliyonmu devri kapandı sanıyorduk ama malesef kapanmamış, o vekilin hemen istifa etmesi lazım bence

0|1
    1|0
    • Kapanmadı dostum o kapılar daha da açıldı. Daha öncesinde akepenin van milletvekilinin oğlu uyuşturucu kaçakcılığından tutuklandığında karakol basılarak kaçırılmıştı.

• haberi şimdi hürriyetten okuyorumda vekilin oğlu polisleri teşhis etmek için sıraya sokmuş ortada bir dayak olayı var galiba, çünkü hirriyet gazetesi yazdığı herşey yalan ve iftira üzerine kurulu olayın birde o boyutu var asla aydın doğana ve medyasına inanmam

• Dayak olayı yok. Polis uygulama yapıyor. Akepe gençlik kolları ilçe başkanı ve vekilin bebesi polislere kafa tutuyor. vekilin bebesi ben size o üniformayı çıkartırırım akıllı olun dio

• adalet olmayan bir dünyadayken ülkemizde adaletin olmasını beklemek aptallıktan başka birşey değildir...

0|1
    0|0
  • Şerrrefsiz herif totosu dara düştüğünde polis demeği bilir onun bunun evladı ..

0|1
    1|0
Yükleniyor...