Derbi hakkında yorumlarınız?

Bugün gerçekleşen Besıktaş-Fenerbahçe derbisi hakkında yorumlarınız neler

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çekişmeli geçeceğini düşündüğüm bir maçtı, erken gelen kırmızı karttan ötürü beşiktaş çok zorlandı ama buna rağmen Fenerbahçe'nin rahatlığını kullanarak güzel pozisyonlar yarattılar bence İzlemesi keyifli bir maçtı tabii ki beşiktaş taraftarının takımını evındeki derbide yenilmesine rağmen alkışlaması çok hoşuma gitti olay çıkaran futbolculara sovüyor, taraftarı tebrik ediyorum.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Beşiktaş, Töre – Olcay – Oğuzhan üçlüsünün birlikte oynadığı hiçbir maçı kolay kolay kaybetmez.
    Önce Töre diskalifiye edildi, sonra da Olcay fırsat bu fırsat denilerek oyun dışı kaldı.

0|0
    1|1
  • Öncelikle olcayın kırmızı kartı doğru olmakla birlikte , emre pezevenginin ağzını okudum fuck of dedi o buna ek olarak volkan dembaba kale arkasında düştüğünde bırak ya sxkerim dedi öncelikle buna müsade eden futbol yönetiminin siyasetçilerin ve buna destek veren tüm futbol severlerin götünü s*keyim necip , ersan , olcay , mottanında soyunu sikmekle beraber herkesten özür diliyorum beşiktaşlıyım

4|1
    0|0
    • sen burada sövünce bişey yok onlar sövse çokmu yani

• Ikinci sarı kart ağırdeğilmiydi kanka?

• kardeşim vermese de belki olurdu fakat neden verdi diyemem bence haklıydı rakip takımın oyuncusuda yapsa isterdim kart fakat benim tav olduğum konu şu volkan küfür etti hakem 2 metre uzaklıkta nasıl duymadı emre fuck of dedi hakem nasıl duymadı bilmiyorum sinirliyim baya rahatlamam lazım kardeşim

• Yendik, NOKTA

2|4
    1|2
  • Beşiktaşlı futbolcular Fuck Off der ise kırmızı. Fenerli futbolcular der ise kırmızı değil. Bunu anladık bugün. Volkan kale arkası hakeminin dibinde Demba Ba için '' bırak ya * anasını'' diyor. Televizyondan biz duyduk ama hakem duymuyor.

4|2
    2|1
    • AĞLAYACAKSANIZ OYNAMAYALIM BEYLER.

• Sende daha dikkatli ol bundan sonra @Anchoor

• Bana dost gibi yaklaşana dost, düşman gibi yaklaşana düşman olurum. Ben taraftarlarla dostluk istiyorum, dost takım değil.. Biz tek daha güclüyüz, dost takıma ihtiyacımız yok!! Tamam her takımda kavga olur ama yalan yanlış aslı olmayan şeyleri söylemeniz çok sinir bozucu. Bu arada "abicim" dediysem yaştan ve ya saygıdan degil benim genel tabirim odur.
      O bahsettiğim küfür http://vine.co/v/OOHHgKtTQ7u buydu. İster maç bitsin ister maçın başında olsun küfür edilmiş mi edilmiş. Volkan Emre adam değil diyelim Mustafa neden adamlığını korumadıda küfür etti o zaman? siz sütten çıkmış ak kaşıksınız 4/4 lük takımsınız mübarek. Bunlar daha görünen yerleri görünmeyen yerlerinde neler vardır Allah bilir. Volkanla Emre durup dururken mi küfür etti yani :)) Emreyle Volkanı kışkırttılar ki küfür ettiler durup dururken Volkanın anasını * diyecegini hiiiç sanmıyorum.

Neyse konusulcak tartısılcak cok sey var ama yeter bu kadar.

• Hakem Bülent Yıldırım maçın yıldızıydi. Gol pozisyonuna girse kesin gol atardi. Fenerbahce 2. Yari yere düşen kalkamadi, ismail kartal bunun üzerinde durmalı!!! BJK-FB arasında son 5 maçta 6 kırmızı kart çıkıyor 5 i Beşiktaş a çok manidar! Maçın 35. Dakikasında stada girebildim sağolsun bizim tüpçü sayesinde. Bir kurumun tepetaklak gelmesini istiyorsanız getirin başına tüpçüyü. Passolig uygulaması güzel ama alt yapı sıfır kombinesi olanlar dahi iceri girmekte sıkıntı yaşıyor.

Sevinmek için sevmedik biz seni,
    Sen yenilmişsin umrumda değil ki,
    Şereftir bu yolda seninle yürümek,
    Hep kol kola,
    Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
    Takımımızı tebrik ediyorum.

1|1
    0|2
    • Bir sevda düşün ki senin uğruna, yağmur da çamurda arma aşkına, siyah da beyaz da su hayatımda BIR GÜN DEĞİL HER GÜN BEŞİKTAŞ!

çok güzel özetlemişsın eline sağlık takımdaş abi.

• Eyvallah kardeşim:)

• hakkıyla aldı kanaryamm

1|5
    0|2
  • Fenerbahçeliyim ama futbol izliyoruz
    Beşiktaşın verilmeyen penaltısı var
    Olcayın ikinci sarı kartı aldığındaki pozisyonda emre atmış kendini bir nevi kart gösterilmesine yardımcı olmuş
    Emre ve volkanın küfürleri terbiyesizlik Fenerbahçe adı altında yakıştırmadığım hareketler.

0|1
    0|0
  • Yenildik ama bir Erciyes maçına bu kadar üzülmem bizim ülkede nerde para orada Federasyon birde UEFA sıralaması düşüyormuş l@n yükseltenler hakettiği yerde mi sen onu sorgula önce varsa yoksa Avrupada fark yiyenler bizim ligde kral şaşırmamak lazım. @Anchoor Avrupada neredesiniz ben göremedim

0|0
    1|1
    • Sizinle tartısmaya girip kendimi bunaltmak istemiyorum. 4-0 6syi yenince ötmeye başlamıştınız lider biziz diye. Fener havanızı aldı ağlamaya başladınız yine. Tartısmıyorum sizlerle Avrupa felan karıştırıp gündem değiştirmeye çalışan insan :)) herkes tuttugu takımı savunur hadi arv

• Zaten biz cahiliz, siz alim. Sen herşeyin iyisini bilirsin edebinden belli @Anchoor

• Haklısın karşiim devam kim tutar senii :))

• Evet yorum değilde bahaneler ağlayışlar sızlayışlar duydukça keyfimize keyif ekleniyor :)) O değilde o kadar şarkı türkü marş boşa gitti :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe çok pis koyarrrr

1|2
    0|1
  • koyduk mu koyduk. şike diye ötmeyin

0|1
    0|0
  • birgün herkes FENERBAHÇELİ OLACAK

0|3
    0|2
  • Necip'in kulaklarını çok çınlattım

0|0
    0|0
  • Polemiğe girmem basar geçerim taktiğini uyguladık.

0|1
    0|0
  • Özetlicek fazla bise yok her zamanki gibi fenerbahçe hakemiyle tffsiyle kazandı

0|1
    1|2
  • bir Beşiktaşlı olarak maçın hakkı fenerbahçenin ama hakem maçın gidişatına müdale etti

0|0
    0|0
  • Nassı yendik ama.

0|0
    0|0
  • Fener kaç tane attı?
    http://i.hizliresim.com/Z1PVmz.jpg

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe = Şike

0|2
    2|2
    • bana - veren sarışın febe li bende seni seviyorum ^^

• Sen sarışın fb lilerin d*malmasını daha çok seviyorum :) Anlaşılan sende o potansiyel mevcut? Aziz yıldırım ın odasından hangi hakemin hangi takımı tuttuğuna dair belgelerde çıktı hatırlatırım :)

Bknz : Mahkeme tarafından toplamda 6 yıl 3 ay hapis cezası, 1 milyon 312 bin 500 lira para cezası ve sportif olarak çeşitli cezalara çarptırılan Yıldırım, kararı temyiz etti. Yargıtay 5. Ceza Dairesi 17 Ocak 2014 tarihinde hakkındaki hükümleri onadı.[7]

Yani demek oluyor ki parayla cezasını temyiz ettiriyor. :) Ben seni vodafone arenanın açılışına götürücem para falan istemezsin değil mi ^^

Neyse hadi git dondurmanı yala :)

• Ben sarışın fb lilerin d*malmasını daha çok seviyorum :) anlaman için ^^

• Fenerbahçe kadar kaşar bir takım var mı acaba ne kadar çirkef bir maç oynadılar dakka bir yerdeler

2|3
    2|3
    • Ahahahahhahahah gtu yememis kendi profilinden yazmaya. Dakika 4 EMENİKE EFSANE GOL. Der susarrııım :)))) kimin yerde olduğunu gördük; tolga zengin :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...