Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini nasıl değerlendirirsiniz?

Besiktas Fenerbahce derbisi sizce nasildi hakem kararlari, hakli bir galibiyet oldumu? Vs vs?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç hakem kararları vardı maçta aslında beklediğimiz gibi oldu Beşiktaşı avantajlı görüyodum ama enteresan bir maç oldu.

0|2
    0|0
    • Adaletin bittiği gündür bugün. Benim oyuncum Fuck Off dedi diye atılıyor. Emre söyleyince atılmıyor. Volkan'ın Demba Ba'ya ettiği küfür televizyondan duyuldu ama dibindeki kale arkası hakemi duymadı. Adalet nerede burada.

• Ben penaltıyı falan geçtim. Benim oyuncum küfür etti diye atılıyorsa diğer takımların futbolcuları da atılmalı. Bu nasıl adalet böyle şey mi olur. Gökhan'ın günahı neydi o zaman. Volkan kale arkası hakeminin dibinde Demba için bırak ya * anasını dedi. Biz arkadaşla maç sırasında televizyondan duyduk özette de çok net duyuluyor. Bilmiyorum dikkat ettin mi? Ayıp gerçekten bu kadar olmaz.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• daha farklıda kazanabilirdik ama beceremediler. hakemin bence pek hatası yoktu. 11-11 de tek kale oynuyorduk 11-10 da tek kale oynadık skora etki edecek hata görmedim. bence abartıyorlar.

1|3
    0|3
  • Klasik fb-bjk derbisiydi. Yine besiktasa verilmeyen 2 penalti, fenere verilmeyen 2 kirmizi (penalti ve kufur).

1|3
    1|1
  • Beşiktaşlı oyuncu Fuck Off derse kırmızı. Emre 3 kere üst üste derse kırmızı değil. Volkan kale arkası hakeminin dibinde Demba Ba için Mehmet'e '' bırak ya * anasını '' diyor. Televizyondan biz duyduk ama diplerinde ki hakem duymadı. Adalet mi bu şimdi. Topal Demba Ba'ya sarılıp indiriyor penaltı yok. Olcay'a verilen ikinci sarı kart ağır olmuş ama verdi diye de kızılmaz açıkçası.

1|2
    0|0
    • Ulan ne mağlubiyetin acısı olacak ilk defa mı yeniliyoruz. Ben Fenerbahçe'ye hiçbir şey demedim. Hakemlere kızdım sadece. Sen adam akıllı konuşacak biri değilmişsin ama kusura bakma.

• Öncelikel kırmızı doru Beşiktaşa verilen! Ama Fenere verilmeyen belkide 3 kırmızı var emre 1 volkan 2 ve Ba yı düşüren Topal3 + birde net penaltı hakemin gözü önünde.

• Bence hakem iyi yönetti. Fenerbahçe hakkıyla kazandı. (Galatasaraylıyım)

1|2
    0|1
  • Maçı izlemeyen ya da maçtan sonra özeti izlemeyenler kalkıp burada yorum yapmasın. 2 net penaltı ve olcaya verilen 2. sarı kart ın saçmalığı ortada. Renkli futbol katili hakemler mutlu olsunlar, önemli olan ŞEREF kazanmak.

1|0
    1|2
    • Maci full izledim kirmizi kartta cok hakliydi hakem maca etki edecek hatali kararlari yoktu.

• Emreninkini de gormedi hakem

• Görmemesi imkansız :)) dibindeki adamı görmez mı insan.. Hadi onu görmedin volkanı da mı görmedin.. %100 gördü de işlerine gelmiyor bazen. Bu hakemlerin iddaa oynadıklarını düşünüyorum hemde yüklü bir miktar basarak tek maç. :)

• Klasik derbi sonu hakem. muhabbetleri baydı artik

0|0
    0|1
  • olcay , necip , ersan , motta ve fuck of diyen emrenin kale arkasında küfür eden volkanın emreye kırmızı kart vermeyen hakemin anasını itina ile s*kiyor tüm fenerlileri bugün ki galibiyetinden dolayı kutluyorum

1|2
    0|0
  • İzlemedim bile

0|0
    0|0
  • Fener kaç tane attı?
    http://i.hizliresim.com/Z1PVmz.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...